Luzhny: Můj bývalý Arsenal by ten současný porazil

Není příliš vhodné srovnávat současný tým Arsenalu s týmem Invincibels, protože tento tým byl podle všeho nejsilnější tým Arsenalu v historii. Bývalý obránce Oleg Luzhny si zahrál po boku některých hráčů, kteří tvořili tento impozantní tým.

Současní hráči jsou podle něj lépe technicky vybavení, ale chybí jim síla, která je v anglickém fotbale tak potřebná. Proto by podle něj současný tým neporazil tým Invincibles.

Oleg promluvil také o lize mistrů. Přiznal, že Arsenal je společně s Barcelonou a Interem favoritem soutěže. Pro Arsenal by ale bylo dobré, vyhnout se zatím Manchesteru United.

“Arsenal je nyní úplně jiný tým, než ten, za který jsem hrával. My jsme byli silnější a rychlejší, než hráči nyní. Měli jsme Overmarse, Ljungberga, Pirese nebo Petita. Arsenal je nyní více technický, ale myslím si, že nejsou pro anglický fotbal dost silní. Rád bych viděl v Arsenalu silnější hráče ve středu hřiště, jako Vieiru nebo Gilberta. Myslím si, že můj tým by ten současný porazil.“

“Myslím si, že by pro Arsenal bylo lepší, kdyby v Champions League nedostali anglický tým. Arsenal hraje lépe proti týmům z kontinentu a tým jako Manchester je nyní silnější. Favority na vítězství v Champions League jsou Arsenal, Barcelona a Inter, myslím si, že dva z nich budou ve finále.“  

/thegunninghawk/