Maitland-Niles – Unai Emery mi dodává sebevědomí

Ainsley Maintland-Niles byl překvapený jako každý jiný, když se jeho jméno objevilo v prvních rozhovorech s Unaiem Emerym.

Výkonný ředitel Ivan Gazidis odtajnil, že Španěl podal během pohovorů na pozici trenéra detailní prezentaci mapující Maitlandův rozvoj.

Mladík z Hale Endu podepsal tento týden novou smlouvu a po tom, co se setkal s novým trenérem, se nemůže dočkat na práci s ním, až v červenci začne příprava.

Není obvyklé, když jsou mladí hráči vyzdvihováni svými manažery, obzvlášť pokud se jedná o nového manažera, který je moc neviděl hrát,“ řekl Maintland-Niles. „Je skvělé ho poslouchat, dodává mi to velké sebevědomí.“

Je to fantastický pocit vědět, že budu součástí týmu, důležitou součástí. Znamená to pro mě hodně s příchodem nového trenéra a podpisem nové smlouvy. Jsem velmi spokojený.

Krátce jsme se setkali. Řekl mi, že chce, aby všichni jeho hráči tvrdě pracovali, a to mi není vůbec cizí. Přesně to mi bude vyhovovat.“

Myslím, že vysoký pressing mi také sedí. Mohu týmu dát hodně své rychlosti, pressing vysoko a co nejrychlejší vybojování míče zpět pro tým, to jsou ve fotbale důležité faktory.

/arsenal.com/