Máme na to být mistři

Tomáš Rosický věří, že Arsenal má potřebného týmového ducha k zisku titulu v Premier League.

A i když do konce sezóny zbývá 14 zápasů a na vedoucí Leicester ztracíme 8 bodů se zápasem k dobru, tak Tomáš neztrácí naděje.

„Přestože jsme už 4 zápasy nevyhráli, výkony nebyly špatné. Proti Southamptonu jsme měli spoustu šancí a výkon byl v pořádku. Musíme ale ukázat větší zabijácký instinkt.“

„Nemůžeme očekávat, že každý zápas budeme mít tolik šancí. Ale nepanikaříme a to je nejdůležitější. Před námi je ještě spousta zápasů a všechny velké týmy teď budou hrát proti sobě. Takže to bude velmi zajímavé a já věřím, že letos máme na to vyhrát ligu.“

„Myslím si, že je to jeden z nejlepších týmů, které Arsenal měl, za dobu co tu jsem. V týmu je několik hráčů světové třídy, cítím, že doopravdy máme vše potřebné pro zisk titulu. Jen nesmíme dopustit už žádná zaváhání.“

„Týmový duch je v týmu skvělý a každý nový hráč, který přijde do Arsenalu, je vždy vřele vítán, protože nálada je vždy skvělá. To je velmi důležité pak v sezóně, když máte krizi. Zůstat v klidu, nepropadat panice a všechno vyřešit správným způsobem. Musíte si věřit, že na to máte, což já věřím!“

/arsenal.com/

Komentáře

  1. ibagr (karma: 0) #1

    Myslim si, že máme všechno kromě toho ducha. Kdyby všichni byli dříči jako Alexis, tak už titul máme skoro v kapse..

    |
  2. Branqo (karma: 0) #1

    [quote name=“ibagr“]Myslim si, že máme všechno kromě toho ducha. Kdyby všichni byli dříči jako Alexis, tak už titul máme skoro v kapse..[/quote]

    Alexis je Alexis, keď chceš mať všetkých ako on, musíš mať proste hráčov elitnej kategórie a to nieje snáď ani Ramsey…u nás je to Mesut, Alexis a možno aj Čech a pre mňa osobne je najväčší srdciar Koscielny, neviem prečo mám pocit, že trochu nedocenený, na rozdiel od Wheelchaira, bodka. 😛 :zzz

    |
  3. mc1897 (karma: 0) #1

    [quote name=“ibagr“]Myslim si, že máme všechno kromě toho ducha. Kdyby všichni byli dříči jako Alexis, tak už titul máme skoro v kapse..[/quote]
    Asi to schytam, ale zrovna dnes sa mi nezdalo ze by mal Alexis iny pristup ako ostatni..

    Dufam, ze to bolo len dnes, lebo keby to bolo pravidlo ze Alexis sa prisposobil AFC a nie naopak ako sa chvilu zdalo (Theov workrate na jesen), tak to by bol koniec terajsieho AFC.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.