ManWho: Van der Sar, Neville, Brown, Ferdinand, Silvestre, Evra, 0’Shea, Ronaldo, Scholes, Anderson, Hargreaves, Carrick, Giggs, Park, Rooney, Tevez, Kuszczak, Foster, Pique, Welbeck.

1. Prehrali jeden z 13 zápasov (zo všetkých súťaží) v rade.

2. Vyhrali 10 a prehrali jeden z 13 zápasov v rade v PL.

3. Vyhrali 24 krát a dali 70 gólov, čo je v priemere každých 42 minút.

4. Majú menej remíz než ktorýkolvek iný klub v PL (5).

5. V 27 zápasoch strelili prvý gól zápasu.

6. Skórovali 16 gólov v posledných 10 minútach zápasu, čo je viac než ktorýkolvek iný klub v PL.

7. Prehrali len dva z posledných 33 zápasov doma. A len jeden z posledných 13 (1-2 Man City 10. február).

Arsenal: Almunia, Toure, Gallas, Senderos, Clichy, Eboue, Fabregas, Hleb, Van Persie, Adebayor, Lehmann, Song, Gilberto, Hoyte, Bendtner, Walcott, Diaby.

GUNNERS

1. Vyhrali dva zápasy z posledných 12 a prehrali dva z posledných 11 (zo všetkých súťaží).

2. Víťazstvo 2-3 na Reebok Stadium 29. marca je jediné víťazstvo z posledných 7 zápasov v PL od 11. februára.

3. Prehra 1-2 s Chelsea je ich jediná porážka z posledných 17 zápasov v PL.

4. Skórovali 63 gólov (len ManYoos skórovali viac a to 70).

5. Dali 24 gólov v posledných 15 minútach – čo je viac než ktorýkolvek iný klub v PL.

6. Sú neporaziteľní v 14 zápasoch v rade proti Severo-západným klubom v PL od prehry s Liverpoolom 1-4 na Anfielde.

7. Porazili Fulham (doma), Spu*s (vonku), Aston Villa (vonku), Everton (vonku), Bolton (vonku) z prehratých pozícii v zápase.