Mesut Özil věří v titul

Hvězda Arsenalu, Mesut Özil, cílí v příští sezoně na úspěch na všech frontách a především v Premier League. 

26-letý reprezentant Německa si je jistý, že Arsenal může stavět na úspěchu v FA Cupu a zlepšit se jak v Anglii, tak v Evropě. 

„Měli jsme smůlu na zranění, ale příští sezonu můžeme vyhrát Premier League a dostat se dál v Lize mistrů. Poprvé v životě jsem se musel vypořádat s vážným zraněním. Mám pocit, že to přišlo jako důsledek toho, že jsem v posledních letech odehrál mnoho zápasů bez přestávky,“ řekl Özil, který se v roce 2013 upsal Arsenalu za rekordní částku 42,5 milionů liber.

„Byl jsem spokojený s druhou polovinou sezony. Chtěl jsem všem ukázat, že jsem zpátky. Vítězství v FA Cupu znamená, že to byl úspěšný rok a já jsem na toto vítězství pyšný. Nejlepším momentem [této sezony] byl první zápas po zranění proti Stoke. Fanouškové hodně jásali, když jsem nastoupil. Tenhle úžasný pocit mi hodně pomohl. Od té chvíle jsem měl jasno – bez ohledu na to, co se stane, je klub a fanoušci na mé straně. Ale nejdůležitější je názor od trenéra. Když jsem s ním, tak mám o dost více sebedůvěry. S Arsenem Wengerem jsem se tak vždy cítil.“

Arsenal začíná své přípravy pro ročník 2015/2016 cestou na Dálný východ, kde se bude konat turnaj Barclays Asia Trophy Singapore, kterého se zúčastní i Everton a Stoke.  

 

/Skysports.com/