Mirror : Arsenal má políčeno na hvězdy Lorientu

 

John Cross se na stránkách Mirror Football po týdnu opět věnuje Arsenalu. Podle tohoto novináře chce Arséne Wenger začít s letním přebudováním týmu angažováním dvou es Lorientu.

Morgan Amalfitano, jehož kontrakt končí na konci aktuální sezóny, již nabídku od Arsenalu dostal. Na „seznamu“ je však i 23 letý Kevin Gameiro.

Transfer Laurenta Koscielného z minulého léta (a hostování Gillese Suna a Francise Coquelina, pozn.P.) pomohlo navázat s bretaňským klubem velice dobré vztahy, což by mělo usnadnit případné rozhovory o přestupu Gameira.

26-letý Amalfitano je sledovaný také dalšími kluby, z Premier League je to Aston Villa a z Primera Division Sevilla. Jako volný hráč je Amalfitano bezesporu lákavým soustem.

Gameiro bude údajně dostupný za 12 miliónů liber. Samotný hráč dal na srozuměnou, že by chtěl v příští sezóně vyzkoušet své schopnosti v klubu, který mu zajistí účast v Champions League. V Arsenalu by pak zaujal místo Nicklase Bendtnera, o jehož služby se zajímá Bayern.

Jupp Heynckes, který brzy převezme roli trenéra Bayernu, se snažil přemluvit vedení budoucího zaměstnavatele, aby na místo Jose Bosingwy angažovali Bacary Sagnu, ale hráčův agent dal jasně na srozuměnou, že Bacary je na The Emirates šťastný.

 

 

/Mirror Football, foto ilustrační/