Mistrovství Světa ve fotbale s FotbalPortal.cz

Je tu vrchol fotbalové sezóny! Mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice. Všechny světové hvězdy na jednom velkolepém turnaji. Od 11. června do 11. července sledujte ten nejlepší fotbal na světě s FotbalPortal.cz.

Stránka FotbalPortal.cz vám nabízí okamžité informace z dění v JAR. Ihned po zápase můžete zhlédnout souhrn utkání. Zajímavosti, sloupky a tématické články! To vše najdete na naší stránce. Preview je samozřejmostí. S okamžitou rychlostí se dozvíte také o zranění těch největších hvězd.

Administrátoři Fotbalportal.cz Vám zas nabídnou kompletní statistický přehled, ve kterém najdete individuální statistiky a statistiky jednotlivých reprezentací.

Kromě jiného se na naší stránce můžete podívat na TV program, v závěru turnaje pak nabízí Fotbalportal.cz on – line přenosy! Pokud už sledujete MS ve fotbale, sledujte ho s námi!

Pokud máte účet na sociální  síti Facebook.com, tak jsme pro Vás připravili speciální profil, kde najdete informace pouze z probíhajícího šampionátu. Přidejte se zde.