Monreal: Emery chtěl, ať proti Spurs nastoupím

Nacho Monreal odhalil, že Unai Emery jej požádal o to, aby nastoupil do North London Derby před jeho přestupem do Realu Sociedad.

Velmi zarážející bylo právě to, že Arsenal dovolil španělskému internacionálovi připojit se k baskickému celku 24 hodin před šlágrem se Spurs. Obzvlášť když dostal v prvních třech kolech PL přednost před Seadem Kolasinacem.

Abychom byli na druhou stranu féroví, kdybychom byli Real Sociedad, určitě bychom si nepřáli, aby nastoupil do tak intenzivního zápasu taky.

Monreal také odhalil, že zvažoval odchod z Arsenalu v době, kdy jej opouštěl i Arséne Wenger. Emery jej však přesvědčil o opaku.

„V hlavě jsem měl možnost odchodu už několik týdnů, před pár dny jsme se domluvili a teď jsem tady.“

Řekněme, že loni jsme nebyli schopní dosáhnout dohody, protože šlo o Emeryho první rok. Od prvního okamžiku nechtěl slyšet o tom, že bych šel pryč z klubu.“

„Tento rok tomu byly oba kluby mnohem více otevřené. Emery trval na tom, abych pokračoval zde, dokonce mě požádal, abych nastoupil do derby.“

Všichni nyní doufají, že se naše nová posila, Kieran Tierney, zapojí do svého prvního tréninku s týmem ještě před konce reprezentační přestávky proto, abychom zmírnili ztrátu Monreala.

/arseblog.com/