Mustafi a Ramsey o zápase s Burnley

o tom, jak dlouhé se jim zdálo nastavení:

AR: Bylo přidáno hodně minut, ale my jsme opravdu zabojovali. Není to lehké, když hrajete o deseti, ale myslím, že výhru jsme si nakonec zasloužili.

o tom, když Burnley vyrovnalo na 1:1:

SM: Hráli jsme po většinu zápasu na jejich půlce a najednou jsme byli o deseti- to nám začalo dělat problémy. Myslím, že jsme to zvládli dobře, i když soupeř vyrovnal na 1:1. V posledních zápasech to vypadá, že se nikdy nevzdáváme a vždycky se vrátíme zpět – to je obrovské plus.

o tom, jak byl tým schopný vyhrát:

AR: Je důležité nepřestat hrát. Jsme sebevědomí, víme, že si vždycky dokážeme vytvořit šance – i s deseti lidmi. To jen dokazuje, kolik máme v letošní sezóně gólů v posledních minutách.

o tom, že Mustafi je již 21 zápasů neporažen:

SM: Doufám, že jich bude ještě víc než 21! Jsem šťastný, je důležité jít zápas od zápasu a pokusit se zvítězit, je jedno, jestli se jedná o Premier League, pohár či Champions League. To přesně děláme a to je důvod, proč jsme v závěrech nebezpeční – protože věříme v sami sebe a jdeme zápas od zápasu, až do konce.

o tom, jak těžké to bylo po Xhakově vyloučení:

AR: Samozřejmě. Začali hrát více přímočaře, hráli dlouhé balóny a poslali na hřiště Sama Vokese. Sam je nebezpečný a dokáže dostat ostatní hráče do zápasu a to je to, o co se snažili. Ale myslím si, že tento chlap vedle mě (Mustafi) a celá obrana se s tím vypořádala nakonec dobře.

o Alexisově penaltě:

AR: Tato penalta dokazuje kvalitu a sebevědomí, jaké Alexis má, že toto předvede v poslední minutě. Doufejme, že bude pokračovat ve střílení gólů až do konce sezony.