Na otázky fanoušků odpovídá: AA23

Andrej Aršavin zase pro jednou odpovídal na otázky návštěvníků jeho stránek. Dotazy byly opět velmi různorodé, týkaly se třeba Davida Beckhama, Fabregase, reklam, jeho stránek či pozadí samotného Andreje!

1. Od DavidBeckham:
Ahoj Andreji, chtěl bych se tě zeptat na otázku, kterou jsi nejspíše slyšel již víckrát. Víš o nějakém fotbalistovi (který hraje v současnosti či hrál v minulost), který hraje (hrál) fotbal jako ty, nebo ty bys chtěl hrát jako nějaký fotbalista? Já osobně hraju stylem Davida Beckhama, nejsem jeho idol, i když mám rád způsob, jakým hraje. Umí poslat míč diagonálně 40-80 metrů na nohu spoluhráče, i když to samozřejmě není vše, co umí. Předem děkuji za odpověď! Hodně štěstí v anglické lize!

Arshavin: Ty nejsi Beckhamův idol? 🙂

2. Ahoj Andreji! Je pravda, že po utkání s Hull City Fabregas plivnul do tváře asistenta trenéra Hull City?
A: No (v češtině NE )

3. Líbí se ti hrát v reklamách?
A: Je to zajímavé.

4. Ahoj Andreji. Mé jméno je Gerik. Chci tě o něco požádat. Chodím s dívkou, která je tvůjvelký fanoušek a velmi tě obdivuje. Řekla mi, že souhlasí s tím, že si mě vezme, pokud ji dám fotku, plakát nebo něco s tvým podpisem. Pokud to pro tebe není příliš obtížné, mohl bys mi prosím něco poslat? Budu ti vděčný po celý zbytek mého života. Děkuji ti předem.
A: Jsi si jistý, že toho nebudeš litovat? 🙂

5. Ahoj. Oblékal si číslo 10 před tvým podpisem. Budeš teď oblékat 23?
A: Ano

6. Ahoj. Co mám dělat, abych přestal být ustrašený, když vstoupím na hřiště? Když hraju, jsem často zmatený (rozpačitý). Prosím tě, poraď mi. Velice mi pomůžeš, děkuji předem a hodně štěstí.
A: Přestaň být ustrašený 🙂

7. Andreji, když ses stal známým fotbalistou, tvůj život se určitě změnil. Řekni, nudí tě dělat rozhovory a odpovídat na nespočet otázek na tvých stránkách? Jsem si jistý, že když jdeš na procházku v Petrohradu nebo v jiném městě, lidé tě poznávají a říkají „To je Aršavin“. Líbí se ti, že tě lidé poznávají, říkal jsi, že ses stal idolem pro mnoho fotbalistů, ale nechybí ti časy, kdy jsi byl nenápadný?
A: Mám rád to, že mě v ulicích Londýna nepoznávají tolik jako doma.

8. Ahoj, kolik stojí podpora tvých webových stránek? Díky.
A: Jsme soběstační.

9. Ahoj Andreji! V kolik chodíš spát v Londýně a v kolik hodin vstáváš?
A: Chodím spát okolo půlnoci, a vstávám v 8 ráno.

10. Jaké pocity prožíváš, když vcházíš na plný Emirates Stadium?
A: Příjemné pocity.

11. Andreji, jak ses naučil ovládat míč tak suverénně?
A: Scházel jsem se s míčem poměrně chvíli a stali jsme se přáteli 🙂 Ale vážně, tohle mám prostě od přírody.

12. Moje přítelkyně velmi obdivuje tvůj zadek, jak se ti podařilo dosáhnout takového výsledku, poděl se o své tajemství, také má ráda tvoje ruce a nohy!
A: Mám to od svých rodičů. Copak ona nevěnuje pozornost tvým kloubům a končetinám? 🙂

13. Ahoj Andreji! Přítel mého otce pracuje s tvojí mámou :))) Můžu nějak dostat tvůj autogram? Předem mnohokrát děkuju. Fandil jsem Zenitu celý svůj život kvůli tobě. Díky!
A: Je to možné. I kdyby přítel tvého otce nikdy nepracoval s mou mámou.

14. Ahoj Andreji! Chtěl bys teď, když žiješ v Londýně, být pozván na šálek anglického čaje královnou Velké Británie. Díky. P.S. Hodně štěstí! Buď šťastný!
A: Přál bych si to.

PS: Jedná se samozřejmě o volný překlad 🙂

Frederico07