Podívejte se s námi do Armoury

 

Trpaslíci, toustovače, pyžama, bundy, fotky, dresy, ponožky, hrnky, trika, tužky, pantofle, dupačky, kojenecké oblečky, parfémy, skleničky, přívěsky, náušnice, samolepky, kravaty… to vše se znakem Arsenalu, kde jinde to najdete než v Armoury na Ashburton Grove.

 

Tuto pokladnici všech správných fandů Arsenalu najdete přímo pod stadionem, je přístupná z malého kruhového objezdu vedle kanónů, z ulice Ashburton Grove. Cestou k ní musíte přejít doslova a do písmene přes Armoury Square, kde již brzy bude „kámen“ našeho supporters clubu.

 

Do shopu se vstupuje v jeho levé části, kde je nyní umístěna hned přímo proti vstupu kolekce nových away dresů. Po stěnách okolo jsou další varianty kitů, ať loňských, či letošních, i když zatím bez aktuální domácí verze. Postupujete-li prodejnou doprava, setkáte se s kolekcemi „retro“ dresů a triček, sportovními soupravami, ale i spodním prádlem, zimním vybavením či doplňky pro domácnost. Plynule pak přejdete do oddělení dámské a dětské módy a okolo stolního fotbalu si to můžete namířit do prostor, kam spěchají skoro všichni fans, kteří jsou v shopu poprvé, nebo se začátkem sezóny či po příchodu jejich idolu chtějí nový dres. Zde si vyberete správnou velikost, domácí nebo away verzi, zvolíte jméno hráče a číslo a pak se už jen díváte, jak před Vašimi zraky vše zručné ruce prodavačů žehlí.  Při odchodu pak samozřejmě nemůžete minout pokladny, ale ještě před placením si můžete do „košíku“ vhodit několik fotek hráčů, i když tento týden v pondělí tam byl jenom Chamakh, Wilshere, Traore, Clichy a snad ještě Theo. Ostatní se asi ještě fotili 🙂

 

Více už ale poznáte sami na fotkách…..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Patrick, Emirates Stadium/