Nasri: Emirates Cup je pro nás velmi podstatnou součástí přípravy

Samir Nasri věří, že případné vítězství v Emirates Cupu by mohlo tým Kanonýrů “nakopnout“ k podařené sezóně.

Francouzský záložník se dočká svého debutu na Emirates Stadium o tomto víkendu, kdy na  sever Londýna dorazí Real Madrid, Juventus a Hamburg, aby se střetli v nejlépe obsazeném předsezónním turnaji v Evropě.

 

21-letý hráč přestoupil do Arsenalu z Marseille v průběhu července, a se svými spoluhráči se poznal během nedávného tréninkového kempu v Rakousku. Svého debutu v dresu Kanonýrů se dočkal ve středečním vítězném zápase proti Stuttgartu, ale ví, že se o tomto víkendu očekávání a tlak na jeho osobu ještě zvýší.

 

„Velmi se na Emirates Cup těším, a chci na hřišti odevzdat 100%. V uplynulých týdnech jsem měl na vlastní oči možnost vidět, jakou vášeň u svých fanoušků tento klub produkuje. Je to jako rodina. Jsem velmi nabuzený a doufám, že nás čeká skvělá sezóna. Jsem velmi šťastný, že jsem hráčem Arsenalu.

 

Už jsem poznal své spoluhráče, a byl jsem velmi příjemně překvapen úrovní předsezónní přípravy.

 

Velmi se mi líbí styl hry Arsenalu a týmový duch. Všichni to jsou mladí hráči, kteří se navzájem respektují a uznávají, a myslím, že je to jasně vidět na hřišti.

 

A co se týká tohoto víkendu, myslím, že tento turnaj můžeme s přehledem vyhrát. Je velmi podstatné, abychom měli v přípravě možnost hrát s těmi nejlepšími kluby, těsně před začátkem nové sezóny.“

 

 

/arsenal.com/