Nastoupí dnes večer RvP ?

Robin van Persie dnes ráno podstoupí zdravotní testy. Uvidíme jestli mu poraněné tříslo dovolí nastoupit v dnešním super důležitém zápase Champions League proti Villarealu.

Holandský reprezentant odehrál v sobotu půlhodiny proti Wiganu, ale stav jeho zraněných třísel stále není ideální. Arséne Wenger postaví základní sestavu až bude vědět zda bude van Persie schopen nastoupit.

Boss připustil, že v defenzivě nemá příliš mnoho možnosti. Zranění jsou Gallas, Djourou a Clichy. Příležitost tak dostanou Mikael Silvestre, který se v základní sestavě objeví poprvé od 3. ledna a Kieran Gibbs pro kterého to bude první start v CHL v základu. Almuniu nahradí Fabianski. Aršavin v Lize mistrů nemůže nastoupit a s Aboue Diabym Wenger počítá spíš až na sobotní zápas FA Cupu.

“ Nemusíte být manažer, abyste vybrali obranu. Gibbs nemá praktický žádnou zkušenost a Song toho jako střední obránce mnoho neodehrál. Musíte mít poblíž Gibbse někoho kdo je zkušený a tím je Silvestre.“

“ Robin van Persie projde dnes ráno zdravotními testy. Uvidíme zda mu jeho třísla dovolí v zápase nastoupit. Jeho rozhodnutí bude záviset na všem ostatním.“

“ Diaby se vrací. Dnes ráno poprvé s námi trénoval. Dnes večer s ním nepočítam, spíš bude připravený na sobotní zápas.“

/arsenal.com/