Návrat CC – konečně !!!

 Zítra v zápase proti Chelsea konečně dojde k návratu milačka tribun Cashley Cunta na Emirates Stadium.

Cunt, který v minulé sezoně zápas na ES z důvodu zranění vynechal působí odhodlaným dojmem.

V minulé sezoně ve špilu na Stamford Bridge si Gooners připravili falešné peníze s obrázkem Cunta. Uvidíme co si pro něj kromě několika povedených songu připraví letos.

" Lidé si myslí, že se bojím ? Fans na mně budou pískat ? Dělali to celou minulou sezonu a celý můj fotbalový život."

" Nastoupím a všem ukážu se nebojím. Byl jsem zklamaný, když jsme nemohl nastoupit minulou sezonu, ale nemohl jsem s tím nic udělat. Spousty lidí si myslelo, že jsem byl vystrašený a bál se na ES hrát, ale tak to nebylo. Tohle nikdy nebude můj styl."

Na druhé straně Arséne Wenger apeluje na domácí fanoušky, aby s bývalým levým obráncem Gunners zakopali válečnou sekeru. Ale v hloubi duše musí vědět, že něco takového není možné.

Všichni znají příběh odchovance a velkého srdcaře Cashley Cunta, který chtěl jednoho dne být kapitánem Gunners, ale pro pár smradlavých liber raději tajně vyjednával v hotelu s představiteli Chelski. Nakonec těsně po přestupovém termínu byl prodán do svého vysněného klubu, když odmítl podepsat s Arsenalem novou smlouvu. Na ES za něj došel jiný rebel William Gallas a na konto připlulo 5 milionu liber.

Neloajální, nečestný, hrabivý, nenasytný a k tomu velký lhář tohle všechno je Cashley Cunt. Doufám, že se mu dostane vřelého přijetí.

" Chci, aby nám naši fanoušci pomohli. Ale věřím, že nebudou urážet Ashley Cola, protože když v Arsenalu hrával odváděl pro klub dobrou práci."

" Příběh skončil. Bylo by dobré odprostit se od všech předsudků. Je to náš odchovanec, podával dobré výkony a chceme, aby se mu dostalo ferového přijetí."

" Obvyklé, když se naší bývalí hráči vracejí zpět dostane se jim vřelého přijetí. Když přijel Patrick Vieira s Juventusem tak fanoušci celý zápas zpívali jeho jméno. Závisí to všechno na okolnostech."

" Rozdíl je, že lidé nesouhlasí se způsobem jakým Ashley Cole odešel z Arsenalu, ale nakonec pro mně je to pouze malý problém. Chceme, když se vrátí, aby se mu dostalo respektu jaký si zaslouží."

/dailymail/