Návratu do Wembley se nemůžu dočká, jásá Monreal

Hrdina Gunners posledních dní ? Navrátilec do sestavy Nacho Monreal. Španělský obránce měl po Crystal Palace další velký vliv v semifinále Ligového poháru proti Chelsea, kterou Arsenal porazil 2:1. Monreal, který loni v FA Cupu vyrovnal utkání proti Manchesteru City ve stejné fázi, po zápase s úřadujícím mistrem Anglie odpovídal:

na to, že se Arsenal znovu objeví ve Wembley…
Je to pro nás velice příjemné, jelikož z toho místa máme dobré vzpomínky. Ve Wembley jsme hráli šestkrát a pokaždé tam získali trofej. Je to příležitost si zahrát finále. Již nyní se však musíme zkoncentrovat na další zápas. Na finále budeme připraveni.

na to, zda se naše hra zlepšovala…
Ano, samozřejmě. V prvním poločase hráli lépe a my naopak byli velmi zataženi, takže měli míč na svých kopačkách. Nevytvořili jsme si příliš šancí. Měli jsme dost štěstí, protože jsme po obdrženém gólu vstřelili branku po rohu. Ve druhé půli jsme to změnili, začali napadat výše a hráli lépe než v té první. Jednalo se o kvalitní zápas. Měli své příležitosti, ale my byli o trochu lepší a i díky tomu jsme se dostali do finále.

na svůj výkon…
Jsem velice spokojený, předtím jsem šest zápasů nehrál. Je pro mě vždy obtížné se vrátit, protože ztratíte svůj rytmus, ale v obou duelech jsem se cítil dobře. Ne však pouze já, celý tým hrál proti Chelsea výborně. Touto cestou musíme pokračovat.