Není snadné, když nevíte, na čem pracovat, pokud vám to nikdo nepoví, uvádí Mustafi

Shkodran Mustafi se v posledních dnech stal terčem pozornosti. Jak proti Manchesteru City, tak proti Chelsea nepředvedl ideální výkon, mezi duely ke všemu měl nepřímo kritizovat Arséne Wengera.

Jako den a noc. Tak kolikrát působí Mustafi na hřišti. Jednou dokáže zahrát fantastický duel, podruhé vyhořet, a dát svým kritikům o důvod navíc, proč se o něj opřít.

Německý obránce se ani do nové sezóny nevyspal dorůžova, v zápase s Chelsea se nechal snadno vyškolit Moratou. Některé deníky však více než jeho výkony zaujala nedávná prohlášení

„Emery mi řekl, co se mu na mé hře líbí, ale zároveň nastínil, na čem bych měl zapracovat. Jsem šťastný, jelikož není snadné, když nevíte, na čem pracovat, pokud vám to nikdo nepoví,“ stojí na webu metro.co.uk.

Podle některých plátků měl Mustafi zajít ještě dále. „Emery skutečně ví, co chce, a jakým způsobem hrát. Není někdo, kdo se snaží změnit všechno, aby ukázal „tohle je můj klub, moje pravidla“. Většinu času to je o malých detailech. Jednom až dvou metrech, kdy chce, abyste se přemístili doleva či doprava,“ uzavřel.

Co si myslíte o výrocích Mustafiho?