Neymar poslední doby: Off topic

Určitě jste si již všimli, že poměrně dost část „válčím“ v diskuzích s chestrem, ale i jinými, o tom, co se dá považovat za příspěvky mimo mísu a které naopak za příspěvky k tématu. Ale opravdu mě nebaví ze sebe dělat toho špatného a z nezbedníka rytíře v nablyštěné zbroji, protože on Vám příspěvky nesmaže. Takže mě krtek svoji reakcí, či nápadem, přiměl k sepsání tohoto, dejme tomu, blogu.

O co tedy půjde? Fórum na této stránce je mrtvé a všechny naše pokusy o to dostat Vás na něj selhali. Pro odstranění příspěvků mimo mísu v diskuzích nám zbývá už jen jedna možnost, vytvořit Vám článek pro ně stvořený. Proto se budeme snažit jednou týdně vydat článek, který shrne vše důležité ze světa sportu za uplynulý týden. Bohužel postrádám smysl pro humor, kterým oplývá nezbedník s krtkem, ale snad se nebudete moc nudit.

Začněme tedy, jak jinak než, fotbalem.

Všechny internetové stránky dnes píší o absolutní senzaci, Barcelona vypadla z Ligy Mistrů. Možná tomu pomohlo, že Messi v posledním zápase údajně vyklusával jako Denilson, ale nazvat to senzací? Senzace byla, když Wigan vyřadil Man City z FA Cupu, nebo když Baník vyhrál ligu, ale ne to když první tým španělské ligy porazí tým, který už není tím týmem, kterým býval před pár lety. Větším překvapením pro mě byl postup Chelsea do dalších bojů, za to Manchester United nezklamal.

O tom jak se nám vede v Premier League už tady bylo napsáno mnohé, takže pro tento týden ji s dovolením vynechám. Ale nakoukl bych do Bundesligy, kde Barcelona, promiňte, Bayern poprvé v sezóně prohrál, ovšem to nic nemění na tom, že jsou mistři. Ale upřímně jsem věřil, že v tomto ročníku, ve kterém nemají konkurenci ani v Dortmundu, projdou sezónou neporaženi. Kolika týmům se to vlastně kdy povedlo?

Na závěr prostě musím zmínit brutalitu, s jakou se představila slovenská reprezentace do 18 let v Makedonii, nedokážu to popsat slovy, ale naštěstí z těchto jatek existuje video záznam, takže posuďte sami!

Nevím, jestli Vás to bude zajímat, ale zlehka nakoukneme také do jiných sportů, příště je můžeme vynechat, nebo doplnit i o další.

Základní část NHL se chýlí ke konci a Jarda Jágr, pořád nemá jisté play off. Což nahrává Růžičkovi (trenér české reprezentace) protože jej bude moci povolat do národního týmu pro mistrovství světa 2014. Dokud ale Růžička nepředvede, že je lepším trenérem jak Hadamczik, což za jeden rok nepůjde, tak nebudu věřit tomu, že bídná forma české reprezentace jde na vrub trenéra. Mimochodem to stejné si myslím o Arsenalu.

NHL ještě dohrává svoji základní část, za to v české Extralize již probíhá semifinále, kde může Kometa vyřadit, v základní části suverénní, Spartu (pod článkem může probíhat nekontrolovaná diskuze, ale nadávání či napadání fanoušků jiných týmů bude, prozatím, mazáno). Druhou semifinálovou dvojící jsou Třinec se Zlínem, také jste si všimli, ve které části České republiky se hraje dobrý hokej (malé rýpnutí nikdy neuškodí)?

Nesmíme zapomenout také ostatní sporty. Při sledování toho následujícího jsem myslel, že jsem hluchý, ale aspoň je na co koukat. A hlavně, Vettel nemá nejlepší auto a hned se to projevilo na výsledcích. Jen jsem zvědav, co přinesou další závody popřípadě i sezóny. Tankování paliva nám nevrátí, ale snad přijdou s něčím, co celkový dojem z formulí pozvedne, jako letos.

Neměl jsem moc času na sepsání tohoto článku, navíc jsem potřeboval vydýchat i zničenou raketu na squashi. Ale s kritikou mě nešetřete, při nejhorším se na to příště vyprdnu (smajlíky nepoužívám, takže ano jde o žert). Kdokoliv z redaktorů může článek rozšiřovat o své postřehy ze světa sportu i mimo něj a stejně tak i Vy v diskuzi.

Celý příští týden nebudu mít přístup k počítači, takže snad mě někdo zastoupí.

Ludvajz

/článek vyjadřuje osobní názory autora/