Nové Gunners.cz – první co udělejte – zmáčkněte tlačíko F5

Vítejte na nové podobě Gunners.cz .. se začátkem nové sezony jsme si pro Vás, naše věrné členy a čtenáře připravili bombonek v podobě nového kabátku ale i vnitřností Gunners.cz .. hlavně nově upravené jádro stránek nám umožní pohodlnější a přehlednější aktualizaci toho velmi pěkně navštěvovaného portálu .. v článku si nové stránky více popíšeme ..

tak celý převod proběhl rychleji než jsem předpokládal .. dejte mi tedy pár desítek minut .. něco sepíšu ..

Stránky nejsou zatím kompletně dodělané, ale z důvodu startu Tipovačky jsem potřeboval přechod na novou podobu stránek urychlit .. buďte tedy shovívaví a trpěliví .. stránky neumějí uplně česky ale na tom se také usilovně pracuje ..

poprosil bych aby ste mi pod článkem psali srozumitelně a rozumě co Vám nejde, nefunguje, nelíbí se, chybí, nechybí ..

AKTUALIZOVÁNO
1 – AVATAR .. pokud se někomu nezobrazuje u komentářů Avatar, tak si bude muset nahrát nový .. neměl by to pro nikoho být velký problém .. jen musíte chvilku počkat na schválení ..

2 – komentáře .. pokud někomu nejde vložit komentář .. mělo by pomoct zmáčknout tlačítko F5 na klavesnici, a poté napsat koment znovu .. pak už vkládání bude fungovat .. mělo by i pomoct kompletně zavřít prohlížeč .. prohlížeč doporučujeme FireFox .. pro ten jsou také celé stránky laděn

3 – Videotéka – jednou z úvodních novinek na stránkách je naše Videotéka, do ní může každý pohodlně vkládat videa z různých serverů jako je třeba (youtube, brightcove, dailymotion, google) .. poslední dobou vysoce narostl počet odkazů v komentářích na tato videa, tak doufám, že se z komentářů přesunou do Videotéky.ta bude úvodním krokem k multimedializaci gunners.cz – pokud máte námět na založení nové kategorie, neváhejte napsat v komentáři