Nově příchozí hráči

alt
alt

Galindo trénuje s Arsenalem před dotažením přestupu

Arsenal dokončí přestup dalšího hráče příští týden. Půjde o bolivijského záložníka/křídlo Samuela Galinda, jak tvrdí Youngguns. Hráč je v Londýně a Arsenal se snaží vyřídit pracovní povolení pro tohoto „vyjímečně talentovaného hráče“. Pokud povolení dostane, bude se moci stát rovnou členem týmu a nebude muset jít na dlouhé hostování.

Samuel, nynější kapitán Bolivijské U-21, ačkoliv je mu pouze 17, bude překvapivým nákupem poté co to vypadalo, že přestoupí do Evertonu. Po týdenní zkoušce se nedokázal s Davidem Moyesem dohodnout na podmínkách smlouvy. Zato Arséne Wenger po krátké, dvoudenní zkoušce, byl jednoduše ohromený. Rychlý obchod byl uzavřen s týmem Real America, který dostane Ł500 000 a dalších Ł500 000 až dosáhne 50 startů za tým.

Talentovaný a energický útočný hráč byl upřednostněn před hráčem Juventude Brazilcem Zezinhem, který byl rovněž v kontaktu s Arsenalem. Samuel, vysoký uctihodných 190 cm, trénoval s prvním týmem dva dny a vypadá to že projde naší akademií a poté se popere o místo v sestavě. Samozřejmě jen pokud obdrží pracovní povolení a projde zdravotními testy. Klub naposledy využil šanci získat pracovní povolení pro „výjmečně talentovaného hráče“ při příchodu Alexe Songa v roce 2005.

EDIT: Video se Samuelem zde.


Wellington Silva za Fluminense

Řeči ohledně nového hráče Arsenalu Wellingtona Silvy pokračují po jeho víkendovém představení v dresu Fluminense. Fluminense potřebovalo vyhrát proti týmu São Bernardo, aby pokračovalo v turnaji. Fluminense prohrávalo 2:0 před skvělým představením Wellingtona Silvy, který jim zařídil vítězství.

17letý útočník nejprve předvedl střelecký instinkt, poté ukázal kontrolu míče když obešel tři protihráče a poslal přihrávku alá Ronaldinho na vyrovnávací gól. Nakonec se proháčkoval do velkého vápna a byl stažen k zemi – penalta byla proměněna. Konečný výsledek 3:2 byl nečekaný, ale fantastický. Highlights ze zápasu můžete shlédnout zde.

Zdroj: /youngguns/