Novinky o Arsenalu ze dne 11.3., 3.část

Interviews:

 

Fabregas: Chci se střetnout v Moskvě s Barcou.

Pires: Henry je v Barceloně nešťastný.

Šéf Arsenalu Edelman: Díky Wengerovi v létě nikdo neodejde.


Interviews:

{tab=Fabregas}

Fabregas: Chci se střetnout v Moskvě s Barcou.

Záložník Arsenalu, Cesc Fabregas si zoufale přeje, aby tým ze severu Londýna nebyl příšti pátek vylosován proti katalánskému velkoklubu do čtvrtfinále Ligy Mistrů. Barcu si chce nechat až na finále.

 

Tyto dva týmy se už jednou ve finále Ligy Mistrů potkali, a to konkrétně v roce 2006 v Paříži, ve kterém Barcelona zvítězila 2-1.

 

Bývalý ´´hráč´´ Barcy zoufale touží se z Barcou ve finále znovu střetnout, a porážku jim oplatit, a touží si ještě aspoň jednou zahrát ve stejném zápase se svým bývalým spoluhráčem, Thierrym Henrym.

 

,,V této fázi soutěže bychom se jim rádi vyhnuli a schovali si je až do moskevského finále, po tom, co se stalo před dvěma lety v Paříži.´´, řekl 20-letý španěl, jenž zazářil před týdnem v souboji proti AC Milán. ´´Pokuď s nimi ve finále po základním čase budeme remizovat, a zápas půjde do prodloužení, budeme mít dostatek motivace zápas vyhrát, a věřím, že bychom to dokázali.´´

 

/teamtalk.com/

{tab=Pires}

Pires: Henry je v Barceloně nešťastný.

Záložník Villarealu prohlašuje, že jeho bývalý spoluhráč z Arsenalu, Thierry Henry je v Barceloně nešťastný.

 

Poté, co Villareal minulý týden na Nou Campu zvítězil, Pires řekl: ,,Kdybych vám tu teď oznámil, že je Henry v Barceloně spokojený, lhal bych.

 

Je to pro něj velmi těžké, protože nikdy nehraje na své oblíbené pozici. Trenér ho vždy postaví na pravou, či levou stranu útoku. Já ho velmi dobře znám, a vím, že on křídelní hráč není. Co chce Thierry hrát, je hrát po boku jiného útočníka, nejlépe po boku Samuela.

 

Fanoušci si samozřejmě uvědomují, že Thierry nehraje na své oblíbené pozici, a já jsem trochu smutný, když jsem o víkendu viděl, jak a kde hrál. Je také velmi rozčílený, protože je to týmový hráč, a má pocit, že na této pozici týmu moc platný není.´´

 

/tribalfootball.com/

{tab=Edelman}

Šéf Arsenalu Edelman: Díky Wengerovi v létě nikdo neodejde.

Edelman je přesvědčený, že styl fotbalu, který praktikuje fracouzský manažer přinutí všechny nejlepší hráče v létě na severu Londýna zůstat.

 

,,Myslím si, že Arsenal předvádí naprosto unikátní styl fotbalu. V životě jde o víc, než jenom o peníze, a mnoho našich hráčů tu je rádo. Tito hráči chtějí, aby Arsenal i nadále praktikoval stejný styl fotbalu.

 

Náš klub je velmi stabilizovaný. Co se týče hry Arsenalu, vždy jsme naprosto důvěřovali Arsenému, a poskytovali mu dostatek tvůrčí svobody. V mnoho jiných klubech nepanuje taková báječná atmosféra, jako právě v Arsenalu.´´


/tribalfootball.com/

{/tabs}

čtvrtá část o tomto na rozhovory bohatém dni se už chystá….


{mos_fb_discuss:5}