Novinky o Arsenalu ze dne 13.3.

Díky nejhoršímu internetovému připojení na světě, které Austrálie vlastní, se mi sem včera nepodařilo umístit nový článek. Tady ho tedy s mírným zpožděním máte.


Přestupové novinky(Flamster, Ramsey, Cáceres).


Wenger: I nadále budu věřit svému mužstvu.


{tab=Flamster}

Do boje o Mathieua Flaminiho se připojil i Real Madrid.


Real Madrid se přidal po bok AC Milán a Juventusu Turín, kteří taktéž usilují získat služby Mathiuea Flaminiho.

 

Vzhledem k tomu, že ani jeden z defenzivních záložníku Realu, Fernando Gago a Mohamedou Diarra, letos nepředvádí příliš přesvědčivé výkony, rozhodl se Madrid zasáhnout do bojů o francouzského záložníka

 

Nicméně, Arsené Wenger zůstává i nadále skálopevně přesvědčen, že Flamini podepíše nový kontrakt s Arsenalem tento měsíc.

 

/talkingsoccer.com/

 Dojde k výměně hráču mezi AC Milán a Arsenalem?


Pokuď by Flamini v létě odešel do Milána, nejspíše by opačným směrem zamířil záložník italského celku, Yoann Gourcuff.

 

Milán se včera připojil do souboje o zisk našeho hráče, a už nyní pro něj připravuje smlouvu, podle které by si měl francouz přijít na 2 milióny liber ročně.

 

Pokuď by 24-letý záložník skutečně odešel, znamenalo by to konec působení Gourcuffa, kterého Wenger velmi dobře zná, na San Siru, protože se mu letos příliš nedaří naplňovat vysoká předsezónní očekávání.

 

/fansfc.com/

{tab=Ramsey}

Arsenal usiluje o Aarona Ramseyho.

Manchester United a Arsenal podle anglických médií usilují o zázračného, 17-letého mladíčka mužstva Cardiffu, Aarona Ramseyho. Teenager je oceňován po pouze sedmi odehraných utkáních za toto mužstvo na úctyhodných 5 miliónů liber. V součastnosti je pozorován scouty obou manažerů, a dá se předpokládat, že se o něj v létě strhne pořádná bitva.

 

/shieldsgazzete.com/

{tab=Cáceres}

Zajímá se Arsenal o Cácerese?

Urugvajský obránce potvrdil, že sílící spekulace o jeho možném letním přestupu do Londýna jsou pouze spekulacemi.

 

20-letý hráč, který je momentálně na hostování v Recreativu Huelva z mužstva Villarealu se v nedávné době stal hlavním tématem přestupových spekulací. Hovořilo se o jeho možném přestupu do Arsenalu, Realu Madrid, Chelsea a Juventusu. Ale Cáceres trvá na tom, že zatím není nic definitvní.

 

,,Zatím zůstávám klidným a tyto spekulace rozhodně nemají vliv na moje výkony, které předvádím na hřišti. O spekulacích o mém odchodu do Arsenalu jsem samozřejmě slyšel, ale s nikým jsem zatím oficiálně nemluvil.´´, řekl hráč, který je oceňován na 12 miliónů liber, listu Daily Mirror.

 

Největší zájem zatím ukazují především Arsenal a Real Madrid, jenž se o hráče zajímají především díky jeho výkonům, které pravidelně podává ve španělské La Lize, a díky tomu, že byl letos zvolen na turnaji Copa America pro hráče mladší 20 let nejlepším obráncem.

 

/sport.setanta.com/

{tab=Wenger}

Wenger: I nadále budu věřit svému mužstvu.

Arsené Wenger nejspíše v létě zůstane u obezřetného utrácení za příchody nových hráčů.

 

Manažer Arsenalu pomalu, ale jistě v průběhu posledních několika sezón vybudoval sestavu Gunners, a nyní začíná sklízet plody svojí práce, když se tým ze severu Londýna uchází hned o dvě trofeje. Wenger dostane v létě 70 milónu liber na posily, ale zřejmě, jako vždy, utratí jen malou část z této ohromující částky, a bude dál rozvíjet talent hráčů, jenž má momentálně k dispozici.

 

,,Budu i nadále věřit svému mužstvu, protože jsme pracovali velmi tvrdě na tom, abychom se dostali tam, kde jsme teď.´´, řekl francouz před týdnem.

 

,,Řekl jsem to už mnohokrát, že opravdovým cílem manažera by mělo být najít rovnováhu mezi těmi, kteří přicházejí, a těmi, kteří odcházejí a vybudovat tým za těchto podmínek. Mimo jiné tak pomůžete klubu i po finanční stránce.

 

Nyní máme dostatek peněz díky tomu, že jsme v minulosti dělali ta správná rozhodnutí. Věřím tomu, že budování týmu nespočívá jenom v nakupování a prodávání hráčů. Je to především o vybudování vzájemné důvěry, trpělivosti, spolupráci, a o nutnosti, aby si každý hráč prošel tímto procesem.

 

Je samozřejmě velmi vzrušující vidět, jak se tým pomalu výkonostně zvedá, a jak skvělý výkon může podat.´´

 

O nakupování nových hráčů Wenger řekl:

 

,,Musel bych si být stoprocentně jistý, že není hloupostí tohoto hráče přivést, a že by jeho příchod neuškodil budoucnosti klubu.

 

Momentálně se nacházím v pozici, kdy tuším, že tento okamžik brzy přijde a připravuji se na to. Zatím jsem se ještě nikdy neocitl v situaci, že bych musel tak moc riskovat.´´

 

/arsenal.com/

{/tabs}
{mos_fb_discuss:5}