Novinky ohledně fungování SC

Změny a aktuální záležitosti ve fungování našeho SC

1. Odchod na mateřskou dovolenou

Na úvod je třeba upozornit na změnu personálního charakteru. Z osobních důvodů pozici účetního a majitele ůčtu opouští Vladimír Dudek alias Princezna, který svou pozici zastával od samého začátku fungování našeho SC, zastával ji svědomitě a pečlivě. Vláďo děkujeme a věříme, že se opět brzy zapojíš….

2. Nové vedení:

O fungování SC se v nejbližší době podělí matygol a DAN.

DAN bude majitel ůčtu a bude mít na starost registraci nových členů, tipovačku a objednávky do arseshopu.

matygol zajistí fungování gunners.cz a objednávku lístků na zápasy Arsenalu.

Nový účet:

Nově jsme zřídili účet u prestižní mBank jeho číslo – 670100-2207888608/6210 (číslo uvedeme na místech k tomu určených). Změna účtu je především z důvodu bankovních poplatků. Znáte to z reklamy 🙂

Slovenský účet zůstává stejný a bude ho i nadále vést Coolbang.

Email:

Novinkou je i sjednocení mailové adresy – cssupportersclubafc@gmail.com odteď používejte jako jedinou oficiální kontaktní cestu. Na tento mail chodíme s DANem denně a snažíme se o co nejrychlejší vyřízení přijatých mailů.

Sraz:

Tradiční sraz se rychle blíží, proto bychom byli rádi, aby členové, kteří mají zájem do Hodonína dojet, poslali přihlášky na výše uvedený email a potvrdili tak svou účast. Usnadní to práci organizátorům z Hodonína.

Členské příspěvky:

Výběr příspěvku na novou sezónu 2010/2011 pro nové i stávající členy jsme stanovili od 1.7.2010. Částka bude jako tradičně použita na zaplacení webu, sraz, poštovné za objednávku do fanshopu atd..Výše členského ročního příspěvku se nemění.

Aktivní členové redakce gunners.cz jsou tohoto obrovského břemene zproštěni.

Tipovačka:

I v příští sezóně bude probíhat naše roční tipovací soutěž. Vstup do soutěže bude opět pro Slovensko 8 euro a pro Čechy a Moravu 200 Kč. Letos se tipu zúčastnilo 45 členů a prvních 16 se bude radovat z menší nebo větší ceny. Jako nejhodnotnější cena zůstanou dva lístky na ES na zápas kategorie B.

Zaplacení startovného bude probíhat v měsící červenci a budete upozorněni v samostatném článku..

Speciální objednávka:

Vzhledem k tomu, že v příštích dvou sezónách budeme mít nové home dresy. Máme v plánu udělat, s uvedením tohoto artiklu do prodeje, mimořádnou hromadnou objednávku a uplatnit 20 % slevu. Tahle věc je zatím v řešení.

Dotazy:

Případné dotazy, otázky, návrhy zodpovíme pod článkem v komentářích nebo na emailu SC.


matygol a DAN