Nový vzhled gunners.cz

Gunners.cz redesignovalo a to nejen graficky, hlavně jsme se snažili zjednodušit práci redaktorů a poskytnout co nejaktuálnější info s napojením na aktuální ligu. Pár bych jich teď rád představil.

Přechod na WordPress

Největší změnou pro redaktory může být přechod z Joomly na WordPress, je zde jiné uživatelské rozhraní, které si časem zamilujete. Nicméně změny jsou vždy náročné a je tu spousta věcí jinak…

Udělal jsem pro vás tahák, kde najdete odpovědi na většinu otázek ohledně změny

gunners.cz/pro-redaktory

Kdyby jste tam něco nenašli, napiště mi na zdenek@creepy.cz a já to tam přidám, ať si to můžou přečíst i další.

Mobilní gunners

gunners.cz jsou nově responzivní, tedy se přizpůsobí na všechny mobilní zařízení i desktopy. To znamená pohodlnější sledování novinek z mobilu.

Napojení na xmlsoccer.com

XMLsoccer je portál s aktuálními výsledky fotbalových utkání, nově jsme na něj napojeni a tak data ohledně zápasů už nemusíte kopírovat ručně a můžete se soustředit na vlastní článek.

Tabulka ligy

Tabulku ligy najdete v boční liště na hlavní stránce. Jsou zde všechy týmy Premiere League, jejich prohry–výhry–remízy–body.

Report zápasu

Můžete zde komentovat k atuálnímu zápasu a jak se dohraje, web automaticky vypíše také statistiky zápasu a sestavy.

Hodnocení hráčů

Jednoduše si vyberete ke kterým hráčům chcete psát hodnocení, systém k nim automaticky natáhne fotku a vyplní jméno, jednoduché. Co víc, všechny vaše hodnocení se ukládají do databáze a na profilu hráče pak můžete vidět jeho hodnocení v aktuální sezóně.

Preview zápasu

Vyberete zápas, ke kterému chcete psát review a systém o něm automaticky natáhne potřebné data (kdy, kde, v kolik, rozhodčí, aktuální forma týmů). Můžete k němu taky vybrat očekávanou sestavu, to už je ale na vás, náš feed to předpokládat neumí.

Sekce Supporters Club

Takový skvělý fanklub si zaskouží svou vlastní podstránku, zde máte všechny informace ohledně SC, od srazů až po aktuální objednávky dresů.

Něco na novém webu nefunguje 🙁

Ano i to je možné, v tom případě mi napiště na zdenek@creepy.cz a hned se pustíme do nápravy, věřím, že po prvním týdnu už vše poběží hladce. Koneckonců za dobu působení gunners.cz jste napsali více něž pozoruhodných 16 000 článku a přidali přes 50 000 komentářu, do takového množství se sem tam menší chybka taky vloudí.

Děkuji za pochopení a užívejte nový web, ještě jednou přidávám tahák pro redaktory www.gunners.cz/pro-redaktory

S přáním skvělého dne,

Zdeněk