N’Zogbia: Mým snem je hrát za Arsenal

Charles N’Zogbia opět prohlásil, že by rád opustil Newcastle, a jeho snem je přestoupit do Arsenalu.

Francouzský hráč je v posledních měsících u Strak nespokojený, a v současnosti se velmi hlasitě hovoří o jeho odchodu ze St. James‘ Parku.

O N’Zogbiu se vyjímaje Arsenalu zajímá i Aston Villa, Paris Saint Germain či Lyon. Samotný hráč touží po vyhrávání trofejí, a je si jistý, že se mu něco takového s Newcastlem podařit nemůže.

„Jsem zvyklý na anglický styl fotbalu, takže mojí prioritou je zůstat v Británii.“, řekl N’Zogbia francouzskému deníku Le 10 Sport.

„Francie? O tamním fotbalu skoro nic nevím! Ale samozřejmě si to promyslím. Zatím nejsem v kontaktu s žádným francouzským klubem, ani žádným jiným.

Hodně teď přemýšlím o své budoucnosti. Už tři roky hrajeme s Newcastlem o udržení se v lize. Chci vyhrávat trofeje, a mám vysoké cíle, jako například hrát za francouzský národní tým.

Oznámil jsem vedení klubu, že pokud o mě bude zájem, udělám všechno proto, abych v zimě odešel. Pokud vedení obdrží zajímavou nabídku, nebude mi bránit v odchodu.“

N’Zogbia sám přiznává, že z anglických klubů rozhodně preferuje Arsenal, ačkoli se o něj zajímají Lyon a PSG.

„Arsenal mě z klubů Premier League svým stylem fotbalu uchvacuje ze všech nejvíc.

Lyon je velmi, velmi dobrý klub, a PSG momentálně prožívá velmi dobré období.

Pokud by přišla nabídka od některého z těchto klubů, přestupu bych nelitoval. Byla by to dobrá volba. 

Ale nicméně, pro tuto chvíli stále hraji za Newcastle. Budu se snažit za tento klub, který mi na začátku mojí kariéry tolik pomohl, i nadále odvádět co nejlepší výkony“

/skysports/