Objednávka zima 2013

!!! POUZE PRO ČLENY SUPPORTERS CLUBU!!!

 

Pouze pro členy SC!!! Tedy pro ty, kteří mají zaplacené příspěvky na sezónu 2012/13.

Jak už všichni víte, Arsenal zrušil všem supporters clubům na celém světě 20% slevu na hromadné objednávky z fanshopu, proto jsme i my omezili hromadné objednávky SC. Nicméně, v souvislosti s objednávkou cen do tipovačky, nabízíme možnost připojit se a věci z fanshopu hromadně objednat. Jako obvykle, prosím čtěte celý článek pozorně – pravidla objednávek se mění stejně často jako ceny v Arsenal shopu.

Protože už nemáme 20% slevu, zmizel z tabulky i příslušný sloupec. Pro nás všechny, pro veškeré zboží, tedy platí platí ceny uvedené na stránkách Arsenal Direct.

Asi většina fanoušků zjistila, že od letoška Arsenal nabízí potisk dresů ve dvou různých typech písma. Jednak klasické Premier League (pozor, zdražili na £7,50 za každé jméno a číslo), a letos přidal tzv. Arsenal font (£5 za jméno a číslo). Pokud máte zájem o pohárový Arsenal font, nezapomeňte to uvést v tabulce (viz obrázek níže). Neobjednávejte v Arsenal fontu svá jména a čísla, není to možné. Pouze hráče současného kádru – jejich přehled máte na stránkách. 😉

Jinak je možno objednávat cokoliv z nabídky Arsenal Direct. Pokud je některý produkt slevněný, uveďte do tabulky cenu po slevě.

K objednávce je nutné si stáhnout tuto TABULKU. Soubor je nutné ULOŽIT, poté otevřít z uloženého adresáře, přečíst si návod na prvním listu, vyplnit, opět uložit a odeslat na níže uvedený e-mail.

Tabulku vyplňujte jen v místech označených k vyplnění, v žádném případě neupravujte formátování ani vzorce. Nepoužívejte tabulky z dřívějších objednávek!!!

Vzor vyplnění vidíte na následujícím obrázku:

Na konci do tabulky připočtěte poštovné, které uhradíte, aby vám dres přišel až domů. Částka je 100 Kč za jednu položku na seznamu (dres s potiskem je jedna položka), 150 Kč za dvě a více. Pro Slovensko je to €4,50.

Vyplněnou objednávku posílejte nejpozději do 5. 2. 2013 12.00.
Adresa: gunners.cz.order@gmail.com
Předmětu emailu: Objednavka Zima 2013 a vaše registrační číslo v SC
Zároveň je třeba do 5. 2. 2013 uhradit platbu (tzn. že ten den musí být peníze na účtu SC) za zboží (tedy sumu, která vyjde v objednávkové tabulce) na jeden z účtů SC:

670100-2207888595/6210 pro Česko
2617432689/1100 pro Slovensko

Jako variabilní symbol uveďte číslo 22****, kde **** = vaše registrační číslo v SC.

POZOR! Objednávku považujte za přijatou, až poté, co vám přijdou e-mailem dvě potvrzení: 1. o doručení správně vyplněné tabulky, 2. o došlé platbě

Díky, Hans