Ocenění pro nejlepšího hráče a nejhezčí branku za měsíc září

Září už je sice kus za námi, ale výsledky hlasování nám mohou připomenout skvělé výkony některých našich hráčů nebo krásné branky, které jsme mohli v tomto měsíce vidět.

Hráč měsíce září
Za famózní výkony na hřišti si tuto cenu odnáší Matteo Guendouzi. Francouzský reprezentant výběru do 21 let zažil skvělý měsíc, obzvláště inspirativní byl jeho výkon v druhé půli v zápase proti Spurs.

Guendouzi byl také hnací silou v zápase proti Aston Ville, kde jsme dvakrát prohrávali a nakonec zvítězili 3-2. Matteo také získal penaltu pro Pepeho, kterou křídelník proměnil, poté ještě nahrál na branku Calumu Chambersovi.

Guendouzi získal 48% hlasů. Na druhém místě se umístil Pierre-Emerick Aubameyang a třetí pozici získal Calum Chambers.

Branka měsíce září
Gratulace za tuto cenu si v září odnáší Alex Lacazette. Nejvíce hlasů – 39% – získala jeho trefa proti Tottenhamu Hotspur na Emirates Stadium.

V těsném závěsu za ním skončil Pierre-Emerick Aubameyang se svým gólem z přímého kopu proti Aston Ville. Za tu získal 24% hlasů. Třetí místo pak obsadil Bukayo Saka a jeho zásah do sítě Frankfurtu. Čtvrtý pak skončil Gabriel Martinelli a jeho hlavička proti Nottinghamu Forest a pátý opět Aubameyang a jeho první trefa proti Watfordu.

/arsenal.com, youtube.com, twitter.com/