Odejít s Arsenalu se nechystám

Thierry Henry opět zdůraznil, že nemá v plánu odejít s Arsenalu a plánuje v klubu ukončit svou kariéru. Potvrdil rovněž, že jeho zranění je způsobeno počtem odehraných zápasů v minulém roku.Podobné problémy mají i někteří jiní špičkoví fotbalisté.

 

"  Lidé ve Francii a Anglii tvrdí, že jsem na odchodu z Arsenalu. Samozřejmě, že to není pravda. Nikam neodcházím. Zůstanu tady do konce své kariéry."

" Nemám v plánu opustit klub, byť by se nacházel v jakékoliv situaci. V žádném momentu letošní sezony jsem nepřemýšlel o odchodu. Miluji klub, miluji fanoušky a 100% podporuji Bosse. Když jsem podepisoval novou smlouvu říkal jsem, že nikdy nekopnu do míče za jiný tým. Stále se na tom nic nezměnilo."

" Doktor mi řekl, že můžu být out  čtyři až pět měsíců. Zranění mně příliš nepřekvapilo. Hráči nejsou roboti. Vím, že budu mít čas důkladně připravit se na příští sezonu, což bude pro mně něco nového."

" Zranění není důsledkem mého věku. Je způsobena počtem odehraných zápasů. Podívejte se na Riberyho, Gallase, Vieiru, Makeleleho všichni byli zranění. Dokonce i Ronaldinho je bez formy. Stejně jako Deco a Gerrard. Tohle není ten opravdový a skvělý Gerrard. Lepší výkony předvádějí hráči, kteří v minulé sezoně odehrali méně zápasů."

Arsene Wenger potvrdil, že Thierry Henry se nedostane na hřiště dříve než v polovině června. Jak všichni dobře víme Titi si v zápase proti PSV natrhl břišní sval a poranil třísla.