Özil – Možná jsme měli zvítězit o více branek

,,Hráli jsme vynikající fotbal, zvláště v první půli. Vedení 3:0 jsme si jednoznačně zasloužili a jak jsem již zmínil, v prvním poločase byl náš výkon prvotřídní. Hull City neměl šanci.“

,,Jejich hru jsme narušili již velice brzy a oni byli nuceni chybovat. Alexis to svojí brankou pro nás usnadnil. Měli jsme více prostoru a soupeř musel hru více otevřít.“

,,Věděli jsme, že jedna z našich silných stránek jsou protiútoky, protože máme velice rychlé hráče do útoku a já bych chtěl za to tým opětovně pochválit.“

,,Ve druhém poločase jsme chtěli udržet výsledek, obdrželi jsme však branku. Nakonec jsme  s výsledkem zápasu velice spokojení.“

,,Měli jsme mnoho příležitostí a možná jsme měli zvítězit o více branek. Hlavní jsou však pro nás tři získané body. Nyní se už budeme soustředit na další utkání.“