Özil se vrátí do hry nejdříve v lednu

Özil se svěřil novinářům o své zdravotním stavu.

Arsenal obdržel špatné zprávy o stavu Mesuta Özila. Jeho návrat se o několik týdnů protáhne a plně fit bude až začátkem roku. Německý reprezentant naposledy zasáhl do zápasu proti Chelsea (1:2) začátkem října.

Özil se vyjádřil takto: „Už jsem byl zraněný 5 týdnů a ještě 7 budu. To je dlouhá doba, ale takový je občas fotbal. Snažím se být nad věcí a dívat se dopředu.“

Gunners trápí jako každý rok velký počet zraněných hráčů. Na marodce je kromě německé hvězdy také Laurent Koscielny, Mathieu Debuchy, David Ospina a spekuluje se o zranění Abou Diabyho na 3 měsíce. 

 

/Skysports/

Komentáře

  1. vogel (karma: 0) #1

    Takze tu zustalo vse pri starem, uz jsem se lekl, ze kdyz bude Oli drive k dispozici nez puvodne, ze ohrozime nasi dlouholetou tradici…

    |
  2. WoX (karma: 0) #1

    [quote name=“vogel“]Takze tu zustalo vse pri starem, uz jsem se lekl, ze kdyz bude Oli drive k dispozici nez puvodne, ze ohrozime nasi dlouholetou tradici…[/quote]
    Neboj…on Girouda zase někdo nahradí :-*

    |
  3. WoX (karma: 0) #1

    [quote name=“kucka“]Diaby tradicne nezklamal :lol:[/quote]
    Asi hral Fifu na nejvetsi obtiznost

    |
  4. Cenda11 (karma: 0) #1

    [quote name=“kucka“]Diaby tradicne nezklamal :lol:[/quote]
    Ale s nim už to prostě není normální . Řikám to nerad,ale musíme se ho zbavit .Takovej hráč je nám k ničemu a zbytečně zabírá místo .

    |
  5. Patrick (karma: 0) #1

    [quote name=“kucka“]Diaby tradicne nezklamal :lol:[/quote]

    promiň, že to řeknu takto, ale jsi normální XXX. Smát se nad zraněním našeho hráče nikdo jiný nemůže.

    |
  6. WoX (karma: 0) #1

    [quote name=“Patrick“][quote name=“kucka“]Diaby tradicne nezklamal :lol:[/quote]

    promiň, že to řeknu takto, ale jsi normální XXX. Smát se nad zraněním našeho hráče nikdo jiný nemůže.[/quote]
    Ja bych rekl, ze je to spis takove ironicke pousmani, sibenicni humor. Me je ho taky lito, ale at uz je to smula nebo cokoli jineho, je nam – a komukoli jinemu – k nicemu

    |
  7. vogel (karma: 0) #1

    [quote name=“WoX“][quote name=“Patrick“][quote name=“kucka“]Diaby tradicne nezklamal :lol:[/quote]

    promiň, že to řeknu takto, ale jsi normální XXX. Smát se nad zraněním našeho hráče nikdo jiný nemůže.[/quote]
    Ja bych rekl, ze je to spis takove ironicke pousmani, sibenicni humor. Me je ho taky lito, ale at uz je to smula nebo cokoli jineho, je nam – a komukoli jinemu – k nicemu[/quote]
    Presne tak, ten cerny humor z toho primo srsi,ale Patrick hleda cokoliv, aby mohl karat a poucovat…taky se nad tim uz jen sarkasticky pousmeju, nervovat se z toho po tech letech uz nebudu

    |
  8. Tipek_14 (karma: 0) #1

    [quote name=“Cenda11″]…zbytečně zabírá místo .[/quote]
    A komu zaberá miesto? Lukas, Tomáš, Joel a ďalší sedia tak či tak. Komu ho má uvoľniť? O Gedionovi som toho roku len čítal. Vieš ako to myslím… 🙁

    |
  9. kucka (karma: 0) #1

    [quote name=“Patrick“][quote name=“kucka“]Diaby tradicne nezklamal :lol:[/quote]

    promiň, že to řeknu takto, ale jsi normální XXX. Smát se nad zraněním našeho hráče nikdo jiný nemůže.[/quote]
    Čekal jsem hejt za černý humor, ale prostě u tohoto hráče už se lze pouze hořce pousmát nad jeho zdravotním stavem. Pobavilo mě to hlavně z toho důvodu, že procházíme tradiční injury crisis a po dlouhém mlčení vyjde najevo, že Diaby může chybět další 3 měsíce… 😉

    |
  10. Gunner_Pav (karma: 0) #1

    Informace o Diabym Arsenal vcera poprel, nema zadne nove zraneni a pracuje na navratu.
    U Mesuta zatim take vypada, ze dodrzi puvodne odhadovanou dobu absecne, i kdyz je ted hodne predcasne o tom mluvit.
    Olie naopak udelal radost. Myslim, ze je to i tim, ze uz od pohledu ma jinou telesnou konstituci nez vetsina nasich hracu. On je to jeden z paradoxu fanousku Gunners. Vsichni chceme lehke, rychle a pohyblive hrace. Bohuzel prave tito hraci jsou nachylnejsi ke zraneni

    |
  11. Ted (karma: 0) #1

    [quote name=“Patrick“][quote name=“kucka“]Diaby tradicne nezklamal :lol:[/quote]

    promiň, že to řeknu takto, ale jsi normální XXX. Smát se nad zraněním našeho hráče nikdo jiný nemůže.[/quote]

    Patrick tradične nezklamal 😀

    Mne to nevyznelo že by sa s Diabyho zranenia niekto smial alebo tešil. Ale jednoducho je to tak, že už sme si zvykli na to že po jeho návrate sa opäť hneď zraní, takže v takomto nepríjemnom a neželanom ohľade žial nezklamal.
    Samozrejme že mu želám skoré uzdravenie.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.