Oficiálně: První posila Arsenalu představena!

Dnes zveřejnil Arsenal oficiální prohlášení a potvrdil, co se již dlouho probíralo v nejednom médiu.

První letní posilou se dnes oficiálně stal bývalý hráč FC Schalke – Sead Kolasinac. Podepsal dlouhodobý kontrakt a k týmu se připojí v červenci a zúčastní se s týmem předsezónní přípravy.

Pár informací k naší první posile…

20. června bude Seadovi 24 let.

Celou svou profesionální kariéru strávil v Bundeslize v týmu FC Shalke 04.

Sead si za Schalke připsal celkem 94 startů v lize a dalších 23 v evropských pohárech (LM, EL).

Sead reprezentuje Bosnu a Hercegovinu i přesto, že se v Německu narodil a hrál zde i v juniorských kategoriích reprezentace.

V Bundeslize si v právě skončené sezóně připsal celkem 5 asistencí – jediný obránce, který jej vyrovnal byl Markus Suttner.

Jediní dva obránci, kteří jej v sezóně 216/17 překonali v „kanadském bodování“ byli Raphael Guerreiro a Markus Suttner (Sead – 8, zbylí dva – 9).

Sead v poslední sezóně vytvořil celkem 23 šancí a připsal si 52 ‚tackles‘ z celkových 69 pokusů. (odebraných míčů)

Doufejme, že se mu bude takto dařit i v nové destinaci a pomůže nám k vytouženému cíli. Hodně štěstí do nové etapy života!

COYG!!!

/arsenal.com/

Tags:

Komentáře

  1. Tommique (karma: 105) #1

    Wow teda! i když jsem to čekal, tak takhle brzo je to překvápko 😀
    Vítej! Ať se Ti daří Seade!

    |
    • Cesky Lev (karma: 0) #1

      Správný řízek a přitom vypadá, že mu rychlost nechybí, ten se v PL snad neztratí 🙂

      |
  2. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Velmi dobra posila, adaptace z Bundesligy by mohla byt rychla. Navic jsme usetrili, coz nam muze pomoc pri investici do dalsich posil, stejne jako pro udrzeni klicovych hracu

    |
  3. Avatar photo
    Bethesda (karma: 403) #1

    Jako vyřešit takto rychle levou stranu, když Gibbo jde pryč – je super a navíc zadarmo ! může jen překvapit 🙂 hodně štěstí u nás…

    Sead Kolasinac tells Arsene Wenger he doesn’t need to sign another defender this summer – no tak obranu máme hotovou 😀

    |
  4. Kraken.kraken11111 (karma: 0) #1

    Vyborna zprava… Navic mlady, ma prostor se zlepsit. Do naseho systemu potrebujeme dynamickeho kridelniho obrance, ktery umi centrovat. Monreal za nej muze alternovat.

    |
  5. Avatar photo
    dexxa123 (karma: 968) #1

    Super super. Teď ještě rychle další posily než zane příprava. Ať to zase nelátáme nakonci přestupáku.

    |
  6. traged (karma: 5476) #1

    Vitej a hodne stesti! Hrac zadarmo kteryho chtelo vic klubu tj evidentne neco umi, to je dobrej zacatek prestupaku 🙂

    |
  7. Avatar photo
    yen56 (karma: 1575) #1

    Velký palec nahoru pro vedení. První dny června a máme zadarmo podepsaného levého beka ze sestavy roku Bundesligy. To vypadá jako excelentní deal.

    |
  8. jirka (karma: 3526) #1

    Abych rekl pravdu neznam ho 😀 ale jelikoz je v top 11. Tak tam ta kvalita proste musi byt. Zacina to dobre

    |
  9. Avatar photo
    Boby (karma: 865) #1

    Mne sa pozdáva aj prejavom,takže som rád,že „dobráka“ Gibbsa,nahradíme ďaľšou tvrdšou povahou v tíme…

    |
    • Bangbang (karma: 1498) #1

      tvrdší povaha se hodí… ale snad se nezapíše u ref jako granit v prvních zápasech… jsem na něj zvědavá, podle toho, co se o něm píše, vypadá zajímavě. uvidíme, jak rychle se popere s přechodem do PL…

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.