Oficiálně: Reiss Nelson podepsal nový kontrakt

Po dlouhých spekulací konečně došlo na očekávané podepsaní nové smlouvy mezi Arsenalem a Reissem Nelsonem. 23-letý záložník hrál vitální roli náhradníka v minulé sezóně. V březnu se blýskl nezapomenutelným vítězným gólem proti Bournemouthu.

Reiss je součástí Arsenalu už od svých osmi let. Dalo by se tedy říct, že už je součástí inventáře. Svůj debut mezi dospělými si odbyl v roce 2017 při vítězství Arsenalu nad Chelsea v soutěži Community Shield.

Sportovní ředitel Edu se k podpisu vyjádřil následovně:

„Reiss má stále pouze 23 let, ale přitom už se zapisuje do análů Arsenalu po mnoho let. Získal na hostování spoustu zkušeností, vrátil se a ukázal, jak je pro nás cenný.

Jsme šťastní, že s námi Reiss podepsal novou smlouvu a pyšní, že je dalším mladým kanonýrem, který prošel přes akademii až do A-týmu.“

Mikel Arteta dodal tyto slova:

„Reiss je hráč, kterého obdivuji od první chvíle v klubu. Má ohromné schopnosti a je to velmi vzrušující ofenzivní talent. Reiss ví, jak moc je důležitý pro náš tým.

Je skvělé, že s námi Reiss spojil svou budoucnost. Zná klub velmi dobře. Vyrostl tady a my se těšíme na další skvělé momenty, které spolu zažijeme.“

Reiss Nelson řekl krátce po podpisu následující:

„Nevím, co říct. Byl jsem tady od osmi let a teď je mi 23. Byla to pořádná jízda a já mám velkou radost. Moje rodina fandí Arsenalu, takže z toho mám ještě větší radost. Nemůžu se dočkat nové sezóny.“

/Arsenal.com/

Komentáře

  1. Afc1886 (karma: 1060) #1

    Jsem rád, že Reiss podepsal nový kontrakt, myslím si, že bude hodně platný v našem kádru.
    A mám jeden dotaz na zdejší správce. V dnešní době si hodně lidí prohlíží internetové stránky na mobilu a nový článek, když není mezi třemi nahoře, tak se hned neobjeví. Nešlo by třeba udělat nějaké upozornění na nový článek, nebo ho dát někam nahoru? Jinak díky moc za nové články, moc si vážím vaší práce.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.