Oficiální stanovisko Arshavina ke spekulacím The People

 

Za několik posledních dní přišlo na elektronickou adresu našeho webu (www.arshavin.eu) několik set dopisů příznivců londýnského Arsenalu se žádostí okomentovat vyjádření Andreie Arshavina v rozhovoru britskému The People. Tento rozhovor byl přetištěn řadou dalších médií.

 

Bohužel se stalo zvykem, že mnozí nekorektní novináři vydělávají na jménu Andreie Arshavina, když vydávají v tisku lživé, provokativní informace. Za léta své sportovní kariéry Andrey ani jednou nevyvracel nebo nereagoval na podobná vyjádření. Podle všeho taková beztrestnost jim dává právo pokračovat v pomlouvání a kompromitování kapitána ruské Sborné a hráče londýnského Arsenalu.

 

V tomto konkrétním případě stojí za to poznamenat, že Andrei Arshavin neposkytl The People žádný rozhovor a nesetkal se se zástupci tohoto bulváru. Předmětný článek vyvolal bouři rozhořčení a nevole fanoušků. Andrei je hráč londýnského Arsenalu. Proto odpovídá za čest a důstojnost klubu nejen ve hře, ale i mimo hřiště.

 

Co se týká vyjádření pana Lachtera, také hodně diskutovaných v tisku, uvádíme slova Andreie :

 

„Denis Lachter mne již více než rok nezastupuje, není mým agentem. Nezná žádné informace o mých perspektivách a plánech v kariéře, takže nestojí za to věnovat pozornost  a brát v potaz jeho vyjádření o mé další činnosti.“

 

 

/arshavin.eu/