Ohlasy na Jeremieho přestup

 Middlesbrough boss Gareth Southgate tento týden dokončil přestup útočníka Arsenalu Jeremie Aliadiera, který se na Riverside stěhuje za 2 mil. liber…

V článku najdete vyjadření nejen Southgate, ale i samotného Jeremieho, pro kterého tento přestup znamená novou šanci v jeho stagnující kariéře…

" Jeremie je skvělý fotbalista. Další dobu cítím, že do mého týmu musím přinést více energie a rychlosti. Jeremie nám obě tyto vlastnosti do týmu přinese."

" Působil několik let v klubu jakým je Arsenal, proto očekávám, že disponuje vítěznou mentalitou, která mám rovněž pomůže. To, že v Arsenalu působil jako náhradník není žádná hanba, abych pravdu řekl nikdy nedostal pořádnou šanci. U nás šanci dostane."

" Těším se na naši vzájemnou spolupraci."

 

/ mfc.premiumtv.co.uk/

Jeremie, kterého příliš často sužovala zranění se nikdy natrvalo nedokázal propracovat do základní sestavy Gunners podepsal čtyř letou smlouvu na Riverside a po osmi letech opouští Arsenal.

" Jsem uvolněný a šťastný, protože jsem myslel, že nikdy neopustím Arsenal."

" Byl jsem v Arsenalu osm let a jsem šťastný, že začínám novou etapu své kariéry. Už se nemůžu dočkat až začneme 2.července trénovat a pak uvidíme co se stane."

" Od počátku mám se Southgatem dobrý vztah. Když jsem přestupoval řekl mi, že mně sledoval tři roky a chce, abych hrával. Potřeboval jsem to slyšet, protože chci hrávat fotbal každý víkend."  

" Nemám žádné obavy. Po těch letech strávených na lavičce chci pouze hrát. Borou je ambiciozní klub, který neustále posíluje tým. I když to není Arsenal, chtějí vytvořit něco dobrého."

" Mám v Arsenalu spousty kamarádu. To, že opouštím klub neznamená, že na ně zapomenu. Přeji jim všechno nejlepší."

" Minulá sezona byla pro mně šok, protože jsem nastoupil v několika zápasech, dal jsem góly a najednou jsem přestal nastupovat. To je hlavní důvod proč chci odejít. Pod vedením Wengera bych nikdy nebyl hráčem základního kádru."

" Například Reyes nebo van Persie neměli dobrý start, ale pravidelně hrávali. Měl jsem nižší plat, zatím co oni byli koupeni za velké peníze, proto bylo snadnější posadit mně na lavičku náhradníku."

" Nejsem na nikoho uražený. Těším se na to co mně čeká. Jsem trošku zklamaný, protože si myslím, že jsem mohl v Arsenalu prorazit."

" Moje kariéra začína znova. Přestoupil jsem do nového klubu, Boss poznal můj talent a bude na mně spoléhat. Nyní všechno závisí na mně, katry jsou v mých rukou."

" Chci pravidelně nastupovat v útoku Borou, mít dobrou sezonu a všem především Wengerovi dokázat, že udělali chybu."

 

/ skysport /

 

DANuv názor na odchod Jeremieho:

" Good Luck Jeremie. V Arsenalu bys nikdy pravidelně nenastupoval. Doufám, že svou šanci v Borou dostaneš a pořádně ji využiješ. Snad tě nebudu muset proklínat, kdybys někdy zavěsil do sítě AFC :))"