Ohlasy po utkání se Sevillou

 Arsenal i včera nepoznal hořkost porážky. Spolufavorita ze skupiny H FC Sevillu poslal domu do španěl s pořádnou a nečekanou nadílkou…

 

 

 

 

Arsene Wenger :

" V prvním poločase jsme dali šťastný gól, ve druhém jsme zápas kontrolovali. Ale první poločas byl z naší strany kvalitnější."

" Myslím si, že bychom měli zlepšit finální přihrávku, dnes jsme ji několikrát zbytěčně zkazili a udělali jsme v obraně dvě nebo tři chyby."

" Je to pro nás výzva, abychom podobný výkon nepodali pouze v jednom zápase, ale každé tři dny."

"Jsem potěšený především týmovým duchem. Takticky je naše hra po celých devadesát minut dokonce vyspělejší než před rokem."

Robin van Persie:

" Nejsem překvapený. Vím čeho je tento tým schopný. Rovněž moc dobře vím co vy ( tisk) chcete, abych řekl, že můžeme CHL vyhrát – ale tohle je těžké tvrdit. Je příliš brzy."

" Nemyslím si, že musíme být mistry zrovna v letošní sezoně. Je lépe říct například, že v příštích třech sezonách vyhrajeme několik pohárů. Ale věřím, že se to může stát i letos. Čeká nás spousty těžkých soupeřů."

Gael Clichy :

Všechno nám šlapalo, jak mělo. Papírově to měl být pro nás nějtěžší soupeř ve skupině H, výhra 3:0 je fantastická. To, že jsem vyhráli tady, však neznamená, že vyhrajeme v Seville. A i cesta do Bukurešti a do Prahy bude složitá,"

/ arsenal.com, skysporrt, BBC/