OT? Ujfaluši zranil Messiho

V poslední době přibývá likvidačních zákroků na hráče, kteří se snaží hrát především líbivý fotbal.


Hráči Arsenalu těmito zákroky trpí již několik let a nemusím je snad ani připomínat. Nevím proč se nic neděje, ale celá záležitost by se měla nějakým způsobem řešit.

Tuto sezonu byl podobným zákrokem zraněn již Walcott a Diaby, ale o těchto zákrocích se až tolik nemluví.

Tento víkend byl ale zraněn Lionel Messi v nastaveném čase v zápase proti Athléticu Madrid bývalým českým reprezentantem Ujfalušim.

O zákroku se mluví jako o likvidačním, ale přiznejme si, že nejen v Premier League je tento zákrok zcela běžný. Naneštěstí se zranil současný nejlepší hráč světa a média se můžou zbláznit.

Začne se opravdu něco dít? Nebo pouze dvoutýdenní rekonvalescence Messiho bude dostatečná proto, by se celá problematika nemusela vůbec řešit.

Zlomenina nohy bývalého útočníka Arsenalu Eduarda, měla být dostatečným vykřičníkem nejen pro FA. Nic se nedělo. Zranění Ramseyho bylo další kapkou do poháru trpělivosti nejen Arsene Wengera.

To nezmiňuji další podobné zákroky na hráče, kteří nehrají v Arsenalu.

Doufám, že se nyní dají věci do pohybu. Nechci, aby anglická liga byla hodinami tanečních, ale nechci sedět u televize při každém zápase a čekat o koho zase přijdeme vlivem zhovadilosti některých protihráčů.

Wengera zřejmě nikdo neposlouchá, poslechnou alespoň Pepíka Guardiolu?

Vždyť byl zraněn Lionel Messi pro boha.


/idnes.cz/foto zimbio.com/Pulec/