Özil je připravený na Liverpool

Podle instagramového účtu by se Mesut Özil mohl objevit v nominaci na Liverpool.

Jednatřicetiletý záložník po pauze zapříčiněné opatřeními z koronaviru nezasáhl do jediného zápasu. Ve středu by se ale situace mohla změnit.

Na tiskové konferenci znovu proběhla zpráva o tom, že zkušený Němec projde testy, podle jeho úterního večerního příspěvku na Instagramu by vše mohlo vyjít.

Özil na svůj oficiální účet přidal dvě fotografie z tréninku, k nim napsal status „Jsem připravený.“

Objeví se také v zápase?

Komentáře

  • Rypi
   Rypi (karma: 938) #6

   Otázka by zněla, co zbytek zálohy?
   Elneny (prodej), Guzi (prodej, hostování), Lucas (?), Xhaka, Willock, Niles (?)… Teď k nim teda Ceballos, případně spekulací plný Partey, či někdo jiný. Když to vidím, tak je to podobné jako v obraně. Sice o něco příjemnější v tom, že tam ještě jakási kvalita je, ale množství na cca 2 posty je prevelike a asi musí projít čistka. Nerad bych viděl odcházet Lucase a mladé bych viděl buď na lavici, nebo celoročním hostování. Každopádně potřebujeme stále kvalitního stopera, kreativního záložníka a možná i 1 křídlo…

   • XhakaBoy
    XhakaBoy (karma: 430) #8

    Xhaka, Torreira, Ceballos, Willock, a Partey jsou typologicky všechny druhy CM které potřebuješ. Já jsem sem počítal ještě s AMN ale spekuluje se, že chce odejít… tak nevím, když přijde dobrá nabídka tak bych se jeho odchodu nebránil.
    Vzhledem k tomu, že hrajeme systém na dva pivoty tak 5 záložníků je akorát a když začneme hrát 4-3-3 tak 5 záložníků bude taky stačit, i když už to začne být trochu intenzivnější na kondici.
    Za mě Elneny, Guzi, Niles(za dobrou cenu) ven a pak pohoda.

 1. FildaGooner
  FildaGooner (karma: 3183) #7

  Pořád si myslím, že Mesut je top hráč, ale pro dominantní top tým a to my bohužel ani náznakem aktuálně nejsme. Pokud by byl v týmu, který dominuje na míči, hraje drtivou většinu zápasu na soupeřově půlce, panuje v něm odlehčená atmosféra tak možná na světě není lepší hráč, jeho myšlenka a kvalita přihrávek jsou na top levelu, bohužel v tom ostatním je na úrovni fortuna:ligy, pro nás už to je nepoužitelný hráč. Stejně utopený by u nás podle mě byl i Messi. Nabízí se říct, prodejme ho, ale jak, komu? Postavení nemáme takové, abychom v rozumném horizontu (z pohledu Mesutova věku) vybudovali tým, který by pro něj byl a je otázka, jestli takový tým chce Mikel budovat nebo jestli chce hrát jiným stylem. Bohužel je ta jeho smlouva pro nás problém, nebudu ale jak většina plivat na Ozila, on si tu smlouvu oboustranně nepodepsal, každý z nás by si v jeho situaci chtěl vydupat co nejlepší smlouvu, je to naprosto logické, všichni věděli, jaký typ hráče to je už dávno před podpisem nové smlouvy v ničem se nezměnil a sry, ale myslet si, že se fotbalista okolo 30 roků z ničeho nic naučí bránit, makat směrem dozadu a kompletně změní svou hru je čisté bláznovství. Toto není faul Ozila, ale Gazdise.

  • XhakaBoy
   XhakaBoy (karma: 430) #9

   Souhlas(až na to, že ve středu hřiště musí pressovat a bránit všichni… Messi si může dovolit nebránit, protože je v útočné linii a není tak línej jako Ozil v tom smyslu, že alespoň drží přihrávkový stín) … ale pro dobro Arsenalu musí pryč… a my ho musíme šikovně vylifrovat. Éra čistokrevných desítek bohužel skončila… a Arsenal pro to nesmí trpět. Já na něj budu vzpomínat v dobrém a připomínat si budu radši ty okamžiky, kdy předváděl pasy a asistence které by nikdo jiný nepředvedl, než na okamžiky, kdy měl hlídat hráče a on se na to jednoduše vy…..
   Poděkovat za věrné služby a rozloučit se… tak by to měl Arsenal udělat.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.