Parlour: Můžou být neporažení

 Odchovanec a dlouholetá opora Arsenalu Ray Parlour věří, že součastný tým Gunners může navázat na úspěchy z roku 2004.

Ray byl současti týmu, který v sezoně 2003/2004 získal mistrovský titul bez jediné porážky.

" Když dal Ronaldo ten gól, myslel jsem si, že je to konec a Man Utd. si odveze z Emiratu tři body. Ale Arsenal nepřestával útočit. Připomínalo mi to sezonu 2003/2004, když jsme získali titul. Takové zápasy můžou změnit celou sezonu."

" Bod je pro Arsenal velmi důležitý. Ze dvou těžkých zápasu získali dva body, i když museli dohánět jednogólová náskok soupeřů. Chlapci ukázali skvělý charakter, nevzdali se a vyrovnávající branka jim dá velkou sílu v dalších zápasech."

" Byl to výborný zápas a remíza je spravedlivá. Hráči ManUtd.budou zklamání, protože vedení 2-1 ztratili v poslední minutě, ale pro Arsenal je to dobrý bod."

Zisk tří bodů ve středečním zápase CHL proti Slávii zajistí Arsenalu postup do dalších bojů o tuto prestižní trofej. Parlour si myslí, že právě letos hráči Gunners můžou ušatou trofej vyhrát.

" Myslím si, že oni věří, že letos můžou Champions League vyhrát. Jako fotbalista musíte věřit, že jste schopni vyhrát všechny poháry. Letos můžou být opravdu úspěšní. Při trošku štěstíčka je možné, že vyhrají skupinu bez ztráty bodu. Bylo by to skvělé pro Arséne Wengera, protože to bylo nedávno co byl blízko konečného triumfu."

Ray ocenil výkony Mathiue Flaminiho.

" Cesc se může nyní daleko více věnovat utočení, když za ním hraje Flamini. Podle mně je Mathiue neopěvovaným hrdinou letošní sezony. Díky tomu Fabregas může hrát více dopředu a už dal 11 gólů. Pro mnoho lidí je Fabregas určitě hráčem sezony, ale pro mně je Flamini fantastický.To, že Gilberto sedí na lavičce dokázuje jak dobře dělá svou práci."

/skysport/