Parlour: Wenger by měl koupit nového brankáře

Legenda Arsenalu Ray Parlour byl zklamaný, že jeho tým ztratil veškeré šance vyhrát titul v posledních 10 minutách včerejšího zápasu proti Wiganu, a myslí si, že Wenger v létě prostě musí nějaké peníze utratit a začít by měl u gólmana.

Byla to hloupá chyba od Fabianského,“ říká Parlour. „Stále vypadá nervózní a myslím si, že zápas s Portem ho velmi poznamenal.

„Jsem si jist, že se Arsene toto léto poohlédne po novém brankaři. Potřebují zlepšit tuto pozici, nebo mohou pracovat s tím, co mají k dispozici? Jenom on to může rozhodnout, ale zvenčí se zdá, že potřebují nového gólmana.

„Ale je víc postů, po kterých se musí poohlédnout. Solu Campbellovi, Williamu Gallasovi a Mikaelovi Silvestremu končí smlouva, takže možná bude muset přivést 2 stopery a mohl by potřebovat i nového útočníka.“

Dále tvrdí, že Arsenal tento rok rozhodně nezklamal, ale že Wenger možná měl v zimě investovat do nového útočníka po tom, co ztratil van Persieho téměř do konce sezóny.

„Obecně si Arsenal letos vedl dobře. spousta lidí je odepisovala a tvrdili, že dokonce neskončí ani na čtvrtém místě.

„Ale měli by skončit třetí, takže ukázali lidem, jak se mýlili. Byli letos tak blízko a neměli k dispozici několik klíčových hráčů.

„Arsenal letos velmi postrádal Robina van Persieho, jak jste mohli vidět, když nastoupil proti To*tenhamu.

„Kdyby byli dlouhodobě out Wayne Rooney a Didier Drogba, byly by Chelsea a United, tam kde jsou? Pro mě byl van Persie obrovská ztráta. Jestli měl Wenger v lednu někoho přivést, to je věc jiná.“

/justarsenal.com/