Paska: Tomáš bude připraven na začátek příští sezóny

Černé prognózy se nevyplnily, kariéra Tomáše Rosického není u konce! Hráčův agent totiž potvrdil, že kapitán české fotbalové reprezentace nebude mít problém stihnout začátek příští sezóny.

Rosický je mimo hru už od ledna roku 2008, a ačkoli se od té doby měl už několikrát vrátit na fotbalový pažit, vždy byl jeho návrat vinou obnovení zranění odložen.

Fanoušci Arsenalu po celém světě doufali, že by český internacionál ještě mohl stihnout do konce sezóny odehrát nějaké zápasy, nicméně nyní vypadá situace tak, že manažer Kanonýrů Arséne Wenger nebude svého talentovaného záložníka vystavovat zbytečnému riziku z obnovení zranění.

Wenger v lednu získal ze Zenitu Petrohrad Andreje Aršavina, a vypadá to, že mu nebude vadit, pokud bude Tomáš hrát až od příští sezóny.

„Prohlášení Arséne Wengera nás vůbec nepřekvapilo.“,
řekl Paska v rozhovoru pro Deník Sport.

„Situace vypadá tak, že by sice Tomáš byl schopný odehrát poslední dva zápasy sezóny, ale podle Wengera je takový risk zbytečný.“

Paska také tvrdí, že fanoušci se už nemusí obávat dalších zdržení návratu jeho klienta na trávníky: „Tohle je opravdu už poslední zdržení.

Všechno směřuje k tomu, že Tomáš bude připraven na začátek příští sezóny. Zřejmě si kvůli tomu letos bude muset odpustit letní prázdniny, ale jemu to nevadí, a je ochoten celé léto na sobě tvrdě pracovat, aby toho dosáhl.“

/skysports, teamtalk/