Před zápasem: Arséne Wenger

 Už za několik hodin nás čeká další důležitý ligový zápas proti Birminghamu. Co řekl k tomuto zápasů manažer Arséne Wenger na tradiční předzápasové tiskovce najdete v článku.

 

" Minulý týden jsme nechali několik naších hráčů oddechnout od fotbalu. Dostali volno, aby si psychicky odpočinuli. V této časti sezony je to spíše o mentální než o fyzické síle. V zápasech s teoreticky slabšími soupeři pořád potřebujete mít nějaký náskok. Hráče musíte dobře psychicky připravit. Udělá to rozdíl mezi soupeři."

" Nepočítali jsme s tím, že Song nepojede na ANC, ale ukázalo se, že reprezentace Kamerunu ho nominovala. Hráči se z Afriky vrátí nejpozději 10.února, ale Justin Hoyte odehrál na stopéru velmi dobré utkání. V dalších zápasech se na něj budeme spoléhat. Gilberto taky může hrát středního obránce, i když to není jeho oblíbená pozice."

" Robin je frustrovaný. V poslední době ho neuvidíte smát se. Tolik miluje fotbal, že když nemůže hrát tak je pořádně mrzutý."

" Mysleli jsme si, že jeho trápení je u konce. Jediná pozitivní věc je, že ve středu večer dostal horečku. Možná chřipka měla vliv na jeho svaly. V zápase proti Tottenhamu jsem si nevšiml, že by měl nějaký svalový problém."

/arsenal.com/