Před zápasem : Ronald Koeman

 

 Trenér PSV Eindhoven Ronald Koeman připustit, že pokud by byla naděje zariskoval by v tak důležitém zápase jakým dnešní večerní odveta bude nominaci nedoléčeného Thierry Henryho.

 

"  Pro Arsenal to bude psychologická vzpruha pokud Henry bude schopen nastoupit.  Henry je v podstatě tvář týmu a někteří jeho spoluhráči v jeho přítomnosti podávají lepší výkony."

" Četl jsem, že pro Arsenal je to nejdůležitější zápas sezony, protože to je jediný pohár, který můžou vyhrát. V takové situaci jste ochotní jít s některými hráči do určitého rizika. Zdravého Henryho je velmi těžké bránit. Mohl by to být pro nás problém."

   PSV si do odvety přivezl jednogólový náskok. Po prvním zápase Wengerr ostře kritizoval Holandany za jejich defenzivní styl. 

" Je možné, že budeme hrát stejným způsobem jako v prvním zápase, ale možná zkusíme jinou strategii. Dokonce i s těmi problémy, které máme jsme tady schopni udělal překvapení.Je to výsledek charakterů mých hráčů. Musíme vycházet s dobré obrany a dobré organizace hry."