Předzápasová tiskovka Arsene Wengera

 Novinky před nedělním zápasem s Portsmouthem. Injury news, kdy podepíše Boss novou smlouvu a rozbor našich soupeřu v základní časti CHL…

Start Alexe Hleba v nedělním zápase proti Pompey je ohrožen. Běloruský záložník je nemocný.

" V zápase proti Pompey nebudou hrát Eboue (kotník), Gallas (třísla), Sagna (záda) a Lehmann (achilovka). Možná budeme postrádat i  Alexe Hleba. V sobotu podstoupí testy. Není zraněný, ale nemocný."

Arsene Wenger neustále musí novinářům odpovídat na " hamletovskou " otázku – Prodloužím či neprodloužím…Příští týden se dozvíme jak na ní Boss odpoví…

" Příští týden se dozvíte jak to vypadá s moji novou smlouvou. Nic více vám dnes k tomu nemůžu říct."

" Copak se ve světě nedějí zajímavější věci, že se tady každý týden hodíte ptát jak to se mnou vypadá. Přiští týden vám odpovím."

Boss ocenil sílu našich soupeřů v základní skupině CHL…

" Los nám přidělil dva kluby z východní Evropy. Steaua bude už taradičkě dobře technicky vybavená a Slávie způsobila v kvalifikaci opravdový šok. Ajax přesvědčivě porazila v obou zápasech."

" Myslím si, že o Seville nemusíme vubec hovořit, protože to je jeden ze čtyř nebo pěti nejsilnějších klubu v Evropě. Poslední sezonu ukázali jak jsou silní. Kdyby nebyl pohár UEFA a španělský pohár vyhráli by ligu."

" Začínáme doma bud proti Seville nebo AEK , bude to pro nás velmi důležité. Pokud bychom je porazili máme obrovskou šanci postoupit."

A na závěr s Arsenalu odchází na pulroční hostování do Millwallu 18- letý útočník Jay Simpson..