Přestoupí Afobe k Wolves?

 

Benik Afobe i kvůli zraněním neměl šanci zazářit v Arsenalu a tak se vydal zkusit štěstí na hostování do MK Dons, kde již od prvních zápasů podává úchvatné výkony.

Jednadvacetiletý útočník ve 30 zápasech vstřelil 19 branek, u dalších 4 asistoval. Není tedy divu, že se o jeho služby zajímají i kluby z vyšších soutěží.

Dříve bylo slyšet o zájmu Huddersfieldu či Millwallu, hlavním aspirantem na zisk Benika je v současné době ovšem Wolves.

Manažer MK Dons Karl Robinson potvrdil, že Afobe chyběl v sobotním utkání na hřišti Crawley, protože se účastnil jednání s jedním nejmenovaným klubem – podle ESPN FC je oním klubem Wolves.

Aktualizováno: Twitterem se šíří informace, že Wolves s Arsenalem se již dohodli na přestupové částce.

/wolveslatest.co.uk/

Komentáře

 1. NorthGooner (karma: 0) #1

  [quote name=“Bethesda“]to by byla velká škoda… myslím lepší než Sonogo…[/quote]

  To je právě to zajímavé. Když to řeknu blbě, tak Sanogo dostal málo příležitostí, aby něco předvedl, ale i tak Afobe hraje aspoň „někde“ a jeví se dobře, tudíž jakoby líp jak Sanogo. Sanogo ještě nikde nebyl. Věřme, že vedení ví, co dělá u obou hráčů.

 2. DAN (karma: 0) #1

  [quote name=“NorthGooner“][quote name=“Bethesda“]to by byla velká škoda… myslím lepší než Sonogo…[/quote]

  To je právě to zajímavé. Když to řeknu blbě, tak Sanogo dostal málo příležitostí, aby něco předvedl, ale i tak Afobe hraje aspoň „někde“ a jeví se dobře, tudíž jakoby líp jak Sanogo. Sanogo ještě nikde nebyl. Věřme, že vedení ví, co dělá u obou hráčů.[/quote]
  Ono na tomto postu je to relativně stejný příběh. Stačí vzpomenout na jména Simpson, Thomas, Watt, Stokes, Aneke atd..Všichni vypadali dobře, odešli k nevoli czsk fans, ale v žádném špičkovém klubu se nikdy pořádně neprosadili (vyjímka potvrzující pravidlo Stokes v Celticu. Je vůbec Celtic špičkový klub :)))

 3. maxem (karma: 0) #1

  [quote name=“DAN“][quote name=“NorthGooner“][quote name=“Bethesda“]to by byla velká škoda… myslím lepší než Sonogo…[/quote]

  To je právě to zajímavé. Když to řeknu blbě, tak Sanogo dostal málo příležitostí, aby něco předvedl, ale i tak Afobe hraje aspoň „někde“ a jeví se dobře, tudíž jakoby líp jak Sanogo. Sanogo ještě nikde nebyl. Věřme, že vedení ví, co dělá u obou hráčů.[/quote]
  Ono na tomto postu je to relativně stejný příběh. Stačí vzpomenout na jména Simpson, Thomas, Watt, Stokes, Aneke atd..Všichni vypadali dobře, odešli k nevoli czsk fans, ale v žádném špičkovém klubu se nikdy pořádně neprosadili (vyjímka potvrzující pravidlo Stokes v Celticu. Je vůbec Celtic špičkový klub :)))[/quote]
  sleduji AFC dnes a denně, především pak mladé pušky, ale úplně se mi z hlavy vykouřila informace, že by kdy byl Stokes naším hráčem 🙂 Děkuji za připomenutí 🙂

 4. NorthGooner (karma: 0) #1

  DAN: Máš pravdu, je to podobné jako u výše zmíněných hráčů. Navíc boss na rozdíl od nás ty hráče zná. Já bych ten Celtic do špičkových klubů dal, samozřejmě že to není úplně top, ale je to dost dobrý klub s výbornými hráči. Každý odchod nadějného odchovance zamrzí, ale je pak fajn vidět, že se jim daří jinde, i když to není třeba PL, ale třeba Championship. Osobně jsem ale ani nečekal, že po těch zraněních se Afobe tak chytí, tak snad mu nějakej přestup do Champu vyjde a chytí se i tam a kdo ví, kam se dostane. Vždyť PL i momentálně zažívá příběhy, kdy hráči pře pár lety hráli ještě neligové soutěže a dnes válí v PL. V Arsenalu bylo spousta talentů, ale nakonec jsou někteří rádi, že hrajou vůbec League One (momentálně Watt a Eastmond).

  Btw. asi nejzajímavější je osud Frana Meridy. U toho jsem ani nenašel, jestli je ještě v tý Brazílii nebo ne. Frimmy zas válí v Ufě:-)

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.