Přestupové spekulace

 Další díl nekonečné telenovely o tom kdo do Arsenalu příjde či z něj odejde :))

 Rio Mavuba 23 letý záložník Girondins Bordeaux by měl v údajně v létě posílit Arsenal….


Dalším hráčem z francouzské Ligue 1o kterého se zajímá Arsenal je golman Lyonu Gregory Coupet , který by měl nahradit na postu jedničky Jense Lehmanna.

Coupet, kterýmu příští rok v Lyonu vyprší smlouva se přestupu do Anglie nebrání. Na druhou stranu je možné, že se svým součastným klubem prodlouží smlouvu až do roku 2010.


Arsenal sleduje mladého švédského záložníka IF Elfsborg Samuela Holmena. Zájem má i Ajax.


 O Švajčiarského obrancu Phillipa Senderosa sa vraj začal zaujímať taliansky gigant pôsobiaci v druhej lige Juventus Turín. Juve ponúkli za Senderosa 7 miliónov libier.

—————————————————————————————————–——– 


Podľa talianských bulvárnych médií by mohol svoje pôsobisko z Interu Miláno meniť Adriano, ktorý pravdepodobne zakotví na Emirates Stadiume. Ževrak okrem  AFC sa  zaujíma o Adriana aj Real Madrid a Fiorentina. 

—————————————————————————————————–——–

Arsenal sleduje velmi dobře hodnoceného golmana  Le Mans Yohann Pele, které je vedení klubu ochotno v létě prodat. Zájem má i Tottenham.


Dalším případným nástupcem Jense Lehmanna je překvapivě brankář Birminghamu City Colin Doyle, který zatím nepodepsal s klubem novou smlouvu. Čast letošní sezony strávil na hostování v Millwallu.