Přestupové spekulace I

I v letošním letním přestupním období vám budeme přinášet tento pro někoho oblíbený občastník plný přestupových spekulací, bludu, lži a fám.

Jak bývá naším dobrým zvykem nemáme v plánu dělat z našeho webu bulvár, proto se musíte spokojit s tímto občastníkem. Pokud by to někomu nestačilo dodám pár odkazů, kde jistě jeho choutky po nových hráčích ukojí.

1 http://www.fansfc.com/index.asp
2 http://www.orlandosentinel.com/
3 http://www.goal.com/en/

Arsenal má v plánu získat francouzského golmana Fiorentiny Sebastinana Freye, jehož cena je 16 mil. liber. Dalšímí zájemci jsou Bayer, Barcelona a AC Milan

Dalším v řadě je kreativní záložník Olympique Marseille Samir Nasri jehož cena se pohybuje mezi 12 až 14 mil. liber. Sám hráč po vítězném zápase proti Štrasburgu prohlásil, že je to nejspíš poslední zápas na Stade Velodrome.

Wenger chce údajně přetáhnout z Old Traffordu svého věčně zraněného krajana útočníka Luise Sahu, kterého si cení na 5 mil. liber.

Miguel Veloso je dalším kandidátem na uvolněné místo defenzivního záložníka v AFC. 22-letý záložník přiznal, že po sezoně přestoupí do Anglie. Zájem mají i Chelsea a United. Cena pouhých 30 mil. euro.

V případě přestupu Adebayora do Barcelony 🙂 by ho mohl v klubu nahradit střelec Blackburnu Roque Santa Cruz, který v letošním roce zaznamenal 19 gólů.

Arsenal se zajímá o záložníka Besiktasu Delgada, který by rád zkusil anglickou Premierleague. Cena 7 mil. liber.

Wenger chce získat dva hráče z Ligue 1 záložníka Jean II Makouna z Lille a pravého obránce St Etienne’s Mouhamadou Dabo, které doporučil skaut Giles Grimandi.

Naopak na odchodu z klubu je Jens Lehmann o kterého usiluje VFB Stuttgart.

Nový trenér Barcelony Pepe Guardiola chce přivést do klubu tři útočníky Arsenalu 🙂 Walcotta, Adebayora a van Persieho.

Kolo Toure je v Arsenalu nešťastnýa chce si o své další budoucnosti promluvit s Arséne Wengerem. Může za to především jeho záskok za Bacaryho Sagnu na pravé obraně. Bude se nejspíš řešit otázka Gallas nebo Toure ???

Boss Aston Villy Martin ONeil se stále zajímá o nevyužitého pravého obránce Justina Hoyta, za kterého chce nabídnout 4,5 mil. liber.

Nemá cenu snad ani psát o zájmu španělských velkoklubu o Cesca Fabregase 🙂

Názor si udělejte každý sám. Snad vidíte, že psát článek o každém z těchto “ bludu“ by byla zbytečná ztráta času a kvalita webu by rozhodně utrpěla.