Přestupové spekulace II

Druhý díl našeho letního občastníku na téma přestupové fámy, bludy a spekulace, s kterými se v posledních dnech kolem Arsenalu roztrhl pytel. V článku najdete souhrn těch nejzajimavějších.

Gareth Barry:

Jednání mezi Liverpoolem a Aston Villou se čím dál tím více komplikuji. Manažer Villans Martin OŃeil požaduje za kapitána Barryho 18 mil. liber. Jeho protějšek manažer Liverpoolu Raffael Benítez nabízí pouze 15 mil. liber plus pravého obránce Finnana.
Podle některých bulvárních deníku se do hry vložil Arsenal, který je ochoten požadovanou částku zaplatit plus Justina Hoyta k tomu.

Andrej Aršavin:

Agent hvězdy Zenit St Petersburg Andreje Aršavina Dennis Lachter se po neúspěšných jednáních s Barcelonou snaží prodat svého klienta do Premierleague.

Aršavin si chtěl splnit svůj dětský sen a hrát za katalánský velkoklub. Bohužel pro něj Barca nabídla pouze 19 mil. liber místo požadovaných 24, proto sovětská hvězda rychle změnila názor a pokud by to bylo možné rychle by přestoupila na Emirates Stadium.

Andrej by se velice rád přestoupil do Arsenalu. Jeho styl hry by mu perfektně seděl.“

Charles N’Zogbia:

 Další hráč, který by si rád kopnul za Arsenal je záložník popřípadě obránce Newcastlu Charles N’Zogbia, který pod manažerem Kevinem Keeganem nemá jistý flek v základní sestavě. Straky za něj požadují 10 mil. liber.

“ Už jako kluk jsem snil ,že budu hrát za Arsenal. Chtěl bych přestoupit do Arsenalu.“

“ Gunners jsou slavný klub, kterrý je ve Francii obrovsky populární. Ale hrát za To*ten*a* musí být rovněž vzrušující.“

“ Na konci sezóny jsem toho příliš nenahrál. Chtěl bych přestoupit do jiného klubu. Po rozhovoru s manažerem se moje situace vyjasní. Moji prioritou je hrát fotbal.“

Shay Given :

Jeho spoluhráč Shay Given má jasno nechce chytat za Arsenal a už vůbec ne za Spuds. Jeden z nejlepších golmanu Premierleague zůstane věrný Newcastlu. Občas to vypadá, že novináři stále nemůžou uvěřit tomu, že Manuel Almunia bude jedničkou Arsenalu, proto občas vytasí nějakou tu golmanskou hvězdu a spojí jeji případnou budoucnost s Arsenalem.

Nevím odkud se tyhle příběhy berou. Několikrát jsem opakoval, že jsem šťastný v Newcastlu. Nechci hrát za jiný klub.“

Tyhle příběhy berte jako vždy s rezervou.