Přestupové spekulace: Útočníci

 

 

 

 5 nových hvězdných útočníků by mohlo na Emirates zavítat v dalším přestupním termínu. Tady jsou hráči, kterých se spekulace týkají… 

 

 

1. Klaas-Jan Huntelaar (Ajax) – Stane se Emirates domovem hráči, který tu vstřelil vůbec první gól? Pokud Manchester nenavíší nabídku Arsenalu kolem £10m, budou schopni kanonýři přebít Portsmouth a Newcastle.

2. Luca Toni (Fiorentina)- Není moc šancí, že by se tento přestup dokázal uskutečnit, přesto by to byla skvělá volba pro Premier League. Je to přesně ten typ útočníka, který by překonal ve vzduchu Alexe z PSV a byl by platný i v šestnáctce. Když dokáže v Itálii 30 gólů za sezónu, kolik by jich asi dal v Premier? Je mu 29, dokázal by se ještě udržet ve střelecké elitě?

3. David Villa (Valencie)- Pětadvacetiletý hráč flirtuje s kluby z Premier League, obvzláště Man U,Chelsea, Liverpoolem a Arsenalem.,,Opravdu se mi líbí výkony a útočná hra Arsenalu, obzláště doma."

4.Fernando Torres (Atlético Madrid) – Tento talent v celkové výši £15m by zřejmě byl pro Arsenal moc drahý. Z strany mladého hráče je ale zájem a klidně by do Arsenalu šel:,,Když slyšíte o zájmu kouče jakým je Arsene Wenger, musí být každý polichocen. V Lize Mistrů jsou každou sezónu a hrají jen o ty nejvyšší příčky." 

5. Samuel Eto’o (Barcelona)-Pětadvacetiletý hráč jednou prohlásil:,,Chceme hrát spolu. Doufám že se nám to podaří. Je to (Henry) můj přítel. Takže dočkáme se nejlepší útočné dvojice na světě?