Přestupové spekulace


Tento občasník bude monitorovat všechny drby, fámy a přestupové spekulace, které se v průběhu určitého období objeví. V zájmu zachování kvality našeho webu, proto budeme tyto neověřené informace vydávat takovým to způsobem. Ale víme, že každý si občas zaspekuluje na téma Kdo k nám v dalším přestupním období příjde či odejde ???

Proto všechno co v tomto článku vyjde berte ze značnou rezervou, protože vyjít všechny přestupy, o kterých se píše má Arsenal šest výborných základních jedenástek a prázdnou klubovou pokladnu :))

Roy Keane by rád na Stadium of Light přivedl v letním přestupním období útočníka Jeremie Aliadiere, kterého si Arsenal cení na 2,5 mil liber.

Keane sledoval v Jeremieho v akci v středečním zápase FA Cupu proti Blackburnu a netají se tím, že požadovanou cenu Sunderland zaplatí.


Francis Jeffers bývalý hráč Evertonu, Arsenalu, Rangers a Charltonu se nedokázal prosadit ani ve svém dalším angažmá na Ewood Parku a odchází na měsíční hostování do Ipswich Town.

Jeffers, kterého Wenger kupoval v roce 2001 za 8 mil. liber s Evertonu nepřesvědčil a odehrál za Arsenal pouze dvě neuspěšné sezony.


Arsenal a Bolton sa zaujímajú o hráčov Racingu Santander Rubena Gonzaleza a Ezequiela Garaya. Racing sa snaží získat útočníka Nikolu Zigica, ktorý na štadión Racingu príde len pod podmienkou ak dvojica hráčov bude predaná čo najdrahšie. 


Některé media informovali, že Arsenal složil 6 mil. liber za mladého ofenzivního hráče Ajaxu Ryana Babela. V lednovém přestupním ternímu se o příchodu tohoto Holandana jako o možné náhradě za zraněného Robian van Persieho. Dalším zájemcem je i Newcastle.

 


Dalším hráčem, který by se mohl objevit na Emirates je záložník Newcastlu Charles Nzogbia. Glen Roeder však všechny nabídky, které příjdou odmítne.

" Neprodáme Charlese do Arsenalu ani do jiného klubu. Všechny nabídky, které příjdou odmítneme. "