Po návratu chci být ještě lepší, hlásá Ramsey

Teenager ve službách Arsenalu Aaron Ramsey prohlásil, že po návratu na trávníky chce být ještě lepší, než před zraněním.


Devatenáctiletý mladík utrpěl v únoru tohoto roku těžké zranění nohy, které se mu přivodilo po téměř likvidačním zákroku jedno z hráču Stoke City. Záložník, který nedávno prodloužil svůj kontrakt s kanonýry, se prý podle vlastních slov nemůže dočkat svého návratu na travníky a dodal, že chce být ještě lepší, než před zraněním.

,,Bylo to velmi frustrující. Ale nemohl jsem nic dělat,“ řekl Ramsey pro Arsenal TV.

,,Nemohu myslet na to, proč nebo jak se mi to stalo. Můj úkol je se dostat co nejdříve zpět na trávník. To je to, na co se nyní soustředím. Myslím, že se mohu ještě fotbalově vyvinout a zdokonalit svojí hru. Jsem na správném místě, mám podporu manažera a celé mužstvo je velmi talentované.“

Aaron byl před zraněním několikrát v základní sestavě a vše nasvědčovalo tomu, že se blíží čas, kdy se stane hráčem základní jedenáctky. Vše ovšem zhadilo ošklive zranění.

,,Jsem přesvědčen, že v příštích několika letech příjde čas, kdy ve své kariéře budu součástí základní sestavy. Měl sem velmi dobrý pocit. Začínal sem hrát i v základní sestavě našeho týmu v některých zápasech. Bylo to velmi skvělé, ovšem poté přišlo zranění. Ovšem nemůžete stavět na některých okolnostech. Na něco prostě musíte zapomenout a jít dál. Doufám, že budu zpět co nejrychleji“

, dodal optimistycký Ramsey.

/skysport/