Po zápase: Alex Ferguson

 Manažer Red Devils samozřejmě není spokojený s konečným výsledkem včerejšího šlágru 12 kola Premierleague. ManWhoo už sahalo po třech bodech,ale v nastaveném čase vyrovnal William Gallas. 

" Nemůžu tomu uvěřit. Zahodili jsme vítězství.."

" Díky špatné koncentraci jsme dostali první gól. Měli jsme situaci řešit odkopem někam k rohovému praporku. Při druhém gólů prošel míč celým pokutovým územím až skončil za brankovou čárou."

" Hráli jsme dobrý fotbal. Skvělá akce Sahy a Evry, po které přišla přihrávka na rozběhnutého Ronalda. Arsenal měl více míč na svých kopačkách, ale my jsme měli během zápasu větší počet golovek."

" V prvním poločase měl dobrou příležitost pouze Gallas, ale toho vychytal van der Sar. My jsme měli šance Ryana, Ronalda a samozřejmě v druhém poločase hlavou netrefil Wayne. Myslím si, že jsme si vytvořili spousty šanci. Jsem spokojený z naším výkonem."

" Když jsme dali druhý gól vypadalo to, že si odvezeme tři body. Kontrolovali jsme hru a jedna chyba rozhodla, že Arsenal vyrovnal. Takový je fotbal."

Ferguson se neopoměl obořit i na hlavního rozhodčího Howarda Webba a obvinil ho z nadržování Arsenalu.

" Myslím si, že Webb měl šanci stát se špičkovým rozhodčím, dnes to byl pro něj velký zápas, ale on místy nadržoval Arsenalu. Druhý gól přišel od něj, protože jsme měli kopat za faul na Luise Sahu. Byl to faul na našeho hráče."

" Bylo to pro něj těžké, z tribuny dva tři kroky od nás na něj lítaly urážky. Chybí bezpečnost, je to ostuda když na vás publikum řve a uráží vás."

/ goal.com, BBC/